5142 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Promosyon Ajanda Özellikleri

Lüks Termo Deri
Ebatı :17×24 cm
Sayfa kenarları boyalı

Özel kapak klipsli ve kalem takma aparatlı.

 

Stok Kodu: ajanda5142 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda Özellikleri

Herkes tarafından ilgi görmeye devam eden ürün özellikleriyle birlikte özellikle promosyon ajanda çeşitleri adına çok sayıda işlem gerçekleştirilebiliyor. Türkiye’de de diğer ülkelerdeki genel sisteme uygun bir şekilde özellikle her bir sayfanın günleri ifade edeceği şekilde ajandalar oluşturularak dağıtılıyor. Basılması adına başvuruda bulunan şirket tarafından ürünün renklerinin seçilmesi ve genel özelliklerinin kararlaştırılarak yüzlerce, binlerce adet basılmasını sağlaması mümkündür. Bu sayede, kullanışlı ajandalar çok kısa süre içerisinde üretilerek dağıtıma uygun hale getiriliyor.

5142 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Cüneyt İlhan

  Ajanda üzerine isim yazıyormusunuz. Bu modelde ön tarafa isim arka kapağın alt kısmına logo bastırmak istiyorum. Nasıl ilerlememizi tavsiye edersiniz ?

  • Promosyon Bank

   Cüneyt Bey Merhaba;
   Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkürler. Promosyon ajanda modellerinin üzerine iki şekilde isim yazılabilir. Lazer baskı tekniğini kullanarak deri üzerine veya özel metal plaka üzerine isim yazılıp uygulanabilir. Ajanda ürünümüzün arka kapağına sıcak baskı ve renkli baskı teknillerinden biri ile firma logonuzu işleyebiliriz. Seçiminiz akabinde en hızlı teklif için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir