5138 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Ajanda Ürün Özellikleri

Lüks Thermo Deri Parçalı

Kartvizit Cepli Günlük Ajanda – 17×24

Stok Kodu: mrn5138 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda Nasıl Seçilmelidir ?

Promosyonların sayısındaki değişim, kaç adet üretildiği fark etmeksizin tüm ürünlerin aynı kalitede ve özelliklere sahip olacak şekilde imal edilmesini sağlıyor. Promosyon firmaları tarafından üretilen ürünleri Türkiye’de isteyen herkes tarafından hem defterler için hem de direkt olarak iş yerlerinde kullanılacak eşyalarla ilgi görebiliyor. Türkiye’de hangi şehirde dağıtımın yapılacağına ve hangi iş kolunda hizmet verildiğine bağlı olarak reklam faaliyetleri farklı bütçelerle gerçekleştirilebilir.

Promosyon ajanda oluşturulmak istendiği taktirde öncelikle sayfa ve kaplama kalitesinin göz önünde bulundurulması gerekecektir. Bu noktada ürünün genel özellikleri ve direkt olarak ürünle ilgili bilgilerin incelenmesi büyük bir önem taşıyor. Farklı sayfa çeşitlerine sahip olan tarihsiz defterler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak ajandalar ve kitaplar için de baskılar yapılabiliyor.

5138 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Suzan Dere

  Siparişimiz çok hızlı ulaştı. Logo baskımızı ve ürünün kapak kalitesini çok beğendik. Bundan sonraki siparişlerimizde de kesinlikle sizile çalışacağız. Emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ederim.

  • Promosyon Bank

   Selamlar Suzan Hanım,
   Ürünlerimizi beğenmiş olmanıza çok sevindik. Promosyon Bank olarak sizler için her zaman en iyi sonucu hedeflemekteyiz. Yeni işlerinizde yeniden birlikte olmak dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir