5134 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: mrn-5134 Kategoriler:
Açıklama

Lüks Termo Deri Yandan Kalem Takmalı
Ürünümüz Yerli İmalattır.
Ebat : 17×24 cm

Ivory sarı kağıt

Yandan kalem takmalı

Promosyon Ajanda Nedir ?

Promosyon ürünleri arasında en çok üretilen ve binlerce kişinin kullanımına sunulan ürünlerden bir tanesi olması nedeniyle dikkat çeken promosyon ajanda modelleri de bulunuyor. İçerisinde powerbank te bulunan bu ürün grubu sayesinde her an kalıcı reklam yapabilmek mümkün. Bu sayede hem herhangi bir teknik arızası bulunmadan her alanda telefonun şarj edilmesini sağlayabiliyor olması hem de kullanım özellikleri nedeniyle ilgi görmeye devam ediyor.

Baskının yapılabilmesi için firmanın logosunun dijital ortamda oluşturulması ve ürünlerin hazırlanmasıyla birlikte direkt olarak baskı işlemlerine hazır hale getirilmeleri gerekiyor. Powerbank ajanda rengi bu noktada son derece önemlidir. Logonun tam olarak anlaşılabilmesi, reklam amacıyla üretilen ve ücretsiz olarak dağıtılan ürünün amacına ulaşabilmesi gerekiyor.

 

5134 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Onur

  Merhaba ajanda içerisine reklam sayfası eklemek istiyoruz nasıl ilerleyebiliriz ?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   1000 adet ve üzeri alımlarınızda ajanda içerisine reklam sayfası ilavesi ve sayfalara logo baskı imkanımız bulunmaktadır. İstemiş olduğunuz ürünün kodu, eklenecek sayfa sayısı ve logo çalışmanızı bize ulaştırırsanız fiyatlandırma konusuda size yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir