5133 – Promosyon Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

17×24 cm Termo Deri
Dikişli , L Kapak
Ivory Kağıt
2021 Sıcak Baskılı

Stok Kodu: mrn-5133 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda Çeşitleri

Uygun fiyatlara sahip, on binlerce adet üretimde son derece yüksek indirim imkanları tanınan promosyon ürünleri bulunuyor. Bunlar arasında promosyon ajanda özellikle kullanım durumu, markanın ve iletişim bilgilerinin görünürlüğü itibariyle çok etkili oluyor. Kalemin her ele alındığında mutlaka görünüyor olan reklamı sayesinde firmalar iletişim bilgilerinden hizmetlerine ve sloganlarına kadar tüm bilgilere yer verebiliyorlar. Baskının istendiği şekilde yapılabiliyor olması ve herhangi bir renk ayrımı bulunmaması da tüm kurumlara hitap edilmesini sağlıyor. Gıda üzerine kurulu bir kurum da, özel okul veya giyim mağazası da ucuz promosyon ürünleri oluşturulmasını talep ediyor. Yüzlerce, binlerce adet imal edildikten sonra baskıları yapılıyor ve insanlara dağıtılmaya hazır hale geliyorlar.

5133 – Promosyon Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Zeki Alaş

  Kurumsal kimliğimizde yer alan pantone rengi ile ajanda imalatı yaptırmak isteriz. Bu mümkünmüdür ? Aynı zamanda ajanda içerisinde yer alan sayfalara logomuzu bastırmak ve her ay başına denk gelecek şekilde reklam sayfası ilave etmek istiyoruz. Bize nasıl bir çözüm önerebilirsiniz ?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ajanda modellerimizde kapak rengi ve iç sayfalarda dilediğiniz tüm değişiklikleri yapabiliriz. Firma logonuz, pantone renginiz ve reklam sayfaları ile alakalı detaylı bir bilgi mail adresimize yollayabilirseniz hızlıca teklifinizi hazırlama imkanımız olur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir