5129 – Promosyon Termo Deri Günlük Ajanda

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.50 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Ürün Özellikleri

Ebat : 14×24 cm Lüks deri , patlı, mıknatıslı ve kalem tutacaklı. İçler 70 gr ivory sarı renk.

Stok Kodu: mrn-5129 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalatı

Siparişlerin verilmesiyle birlikte en kısa süre içerisinde imalat işlemlerine başlanıyor ve her bir promosyon ürününde olduğu gibi kalemler de kullanıma uygun olarak üretilmiş oluyor. Tükenmez kalemler çok daha yoğun bir şekilde talep ediliyor olsa da, farklı özelliklere sahip olan kalem türleri için de üretimler sürdürülüyor. Birim fiyatları sadece ürünün modeline göre değil, kaç adet üretilmesini talep ettiğinize bağlı olarak indirimlere tabii tutuluyor.

Firmaların kendi reklamlarını yapabilmek amacıyla şık, kullanıma uygun, dayanıklı bir anahtarlık imal edilmesi amacıyla başvuruda bulunduğu görülüyor. Yırtılabilecek veya kopabilecek malzemelere kıyasla özellikle anahtarlıklar için büyük kurumların talep ettiği ürünler materyalleri itibariyle etkileyici oluyor. Promosyon ajanda, yıllar boyunca insanlar tarafından değerlendirilmesi ve herhangi bir şekilde atılmasını düşündürmemesi gereklidir. Bu sayede üzerinde kurumun markası sürekli olarak görülecek ve ücretsiz olarak temin edilen anahtarlık benzeri promosyonlara olan ilgi de artış gösterecektir.

Sadece hediyelik eşya olarak değil, kurumlar tarafından binlerce adet üretilerek ücretsiz bir şekilde dağıtılması için de siparişler veriliyor. Böylelikle insanlar evlerinde, iş yerlerinde veya yanlarında taşıyabilecekleri promosyon ürünler sayesinde markaları da görüyorlar.

 

5129 – Promosyon Termo Deri Günlük Ajanda için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 4 oy aldı

  Sevda

  Merhaba ajanda kapağına nasıl bir baskı yapılıyor detay verebilirmisiniz. Ürünler kaç günde hazırlanıyor ?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Promosyon ajanda ürünümüze 2 ayrı şekilde baskı yapılmaktadır. Sıcak baskı ve serigraf baskı. Sıcak baskı yapıldığında ürün üzerindeki logonuz kabartmalı olarak yer almaktadır. Serigraf baskıda ise renkli olarak logo baskısı imkanımız bulunmaktadır. Ajanda modellerimizin hepsi stoğumuzda hazır bulunan ürünlerdir. Ortalama 3-4 iş gününde teslimat yapabilmekteyiz. Logo çalışmanızı bize yollarsanız tasarım ve ürün üzerine montajı konusunda yardımcı olabiliriz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Esra Uslu

  Ürünü geçen sene aldık ve müşterilerimiz çok beğendi. Öncelikle teşekkür etmek isteriz. 2019 Promosyon Ajanda fiyat listeniz çıktı mı mailimize yollayabilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Promosyon ihtiyaçlarınızda bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. 2019 promosyon ajanda stok ve fiyat listemiz mail adresinize gönderilmiştir. Ürün seçiminiz akabinde yeniden görüşmek üzere.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir