vip-5132 Termo Deri Günlük Ajanda

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

 15,50 + KDV

Ürün Özellikleri

Thermo Deri Ayvoli Sarı Kağıt Yuvarlak Köşeli Cepli Lastikli Günlük Ajanda 16,5 cm x 24,5 cm

Kalem Takma Aparatlı.

Yanlar kapak rengi ile aynı renktedir.

Stok Kodu: ajanda-5132-vip Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalat

Promosyonların baskılarının hem içi hem de dış kısımları için yapılması sağlanıyor. Promosyon ajanda kalitelerinin artırılması ve çok büyük kitlelere sunulabilmeleri için yüksek miktarlarda üretime de uygun şekilde değerlendirilebiliyorlar. 180 sayfa ve üzerinde ajandalarda her bir sayfanın arka ve ön yüzünde 2 gün bulunuyor. Ayrıca boş sayfaların da bulunuyor olması sayesinde kaydetmek istediğiniz her türlü bilginin yıllar boyunca kalmasını ve kapağının kalitesiyle herhangi bir zarar görmemesi mümkün oluyor.

Boyutlarıyla da çok büyük bir yer kaplamayacak şekilde imal edilmiş olmaları hem şık görünmelerini hem de çok kullanışlı bir yapıya sahip olmalarını sağlayan en önemli özellikleridir. Baskı yapılmasını isteyen firmalar ise istedikleri herhangi bir bölüme veya direkt olarak ajandanın tüm sayfalarında firmalarının logolarını yerleştirebilirler.

vip-5132 Termo Deri Günlük Ajanda için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  mutlu aydın

  Merhaba;
  Ürün üzerine baskı yapabiliyormusunuz. Renkli logo basılabilirmi. Teslim süreniz ne kadar sürüyor. Bilgi verebilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Mutlu bey merhaba;
   Tüm ürünlerimizin üzerine logo baskı uygulaması yapılmaktadır. Logonuzu bize yolladığınızda arkadaşlarımız ürün üzerinde duracak en iyi baskı tekniği ve fiyatlandırması konusunda size yardımcı olacaklar. Renkli logo uv baskı ve serigraf baskı teknikleri kullanılarak ürün üzerine uygulanabilmektedir. Logo baskısı dahil olarak ortalama ürün teslim süremiz 4-5 iş günü arasındadır. Promosyon çalışmalarınız için firmamız tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hasan Sürmeli

  Merhaba; Ürün satış adetleriniz kaçtan başlıyor ? Ürünleriniz sitenizde çok güzel gözüküyor gerçekte böyle mi ? Canlı olarak nasıl görebiliriz. Detaylı bilgi verirseniz güzel olur. Teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Promosyon Ajanda modellerimizde en az sipariş alımımız 100 adettir. Sitemizden beğendiğiniz ürünlerin ürün kod numaraları ile birlikte bize geri dönüş sağlarsanız canlı ürün numunesi konusunda yardımcı olabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir