5131 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 18,60 + KDV

Ajanda Ürün Özellikleri

Lüks Thermo Deri Ayvoli Sarı Kağıt Yuvarlak Köşeli

Mıknatıs Kapaklı Kuşaklı Ajanda
Ebat : 16,5 x 24,5 cm

Stok Kodu: mrn5131 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda Modelleri

Çok uzun süre boyunca milyonlarca kişiye ismini duyurmayı başarmak isteyen firmalar için seçimin birbirinden farklı reklam türleriyle yapılması mümkün oluyor. Promosyon ajanda ile ilgili gerçekleştirilecek olan işlemler, mağduriyet yaşanmadan ürünlerin kullanılmasını sağlayan tasarımlar oluşturuluyor. Kilitli olanlara ek olarak, kilitsiz ve düz tasarıma sahip olanlar için de üretimler yapılabiliyor. Kapaklarının son derece kullanışlı olması sayesinde üzerine, ajandanın imal edilmesini isteyen firmanın baskısı yapılabiliyor. Aradan çok uzun süre geçse dahi rahatlıkla görülebilecek olan bu baskı sayesinde kullanıcının fark edemediği bir şekilde reklamı görmesi sağlanıyor.

 

5131 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sinan Bulut

  Sunduğunuz hızlı hizmet ve gerçekten müşteriyi anlama odaklı hizmet anlayışınız için teşekkür etmek isteriz. Bu sene de erken sipariş opsiyonumuzu sayenizde kullanarak ucuz fiyatla ajanda işimizi tamamladık. İşini iyi bilen insanlarla çalışmak güzel bişey. Herkese tavsiye ederiz.

  • Promosyon Bank

   Sinan Bey Merhaba;
   Çalışmalarınızda güvenerek bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Tüm ihtiyaçlarınızda sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. En kısa zamanda yeniden görüşebilmek dileğiyle. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir