Promosyon PVC Bileklik – Pvc Bileklik – 007

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: pvc 007 Kategoriler:
Açıklama

 

Promosyon PVC Bileklik

Promosyon pvc bileklik, mağazalarda taşınan kişisel standart bileklik türlerine benzer. İki kişiyi kolayca koruyabilirler. Öte yandan, kompakt şemsiyeler küçük, kolay taşınabilir paketlere katlanır ve tek bir kişiyi korumak için idealdir. Kompakt ürünler genellikle bileklik türlerine uygun kişiselleştirilebilecek malzemeler kullanılarak üretilir.

Bir boyut belirledikten sonra, hangi renk şemsiyeyi satın almak istediğinize karar vermeniz ve logonuzu yazdırmak için ne kadar renk kullanmanız gerektiğine karar vermeniz gerekir – ne kadar baskı renginin kullanılabilir olduğunu öğrenmek için satıcınıza danışmanız gerekir. . Ayrıca logonuzu, şirketinizin adını veya her ikisini de yazdırmak isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Ayrıca bir slogan veya etiket satırı yazdırmak isteyebilirsiniz.

Promosyon bileklikleri sipariş etmeden önce, her birinin aynı özellikleri kullandığından emin olarak satıcı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Basılı renk sayınızın, bileklik boyutunun ve sipariş ettiğiniz miktarın fiyatı etkileyeceğini unutmayın. Ayrıca, her bir teklife gönderim masraflarını dahil etmeyi unutmayın ve her bir satıcıdan, özellikle belirli bir etkinlik için promosyon bileklik sipariş ediyorsanız, bir teslimat süresi isteyin.

Promosyon PVC Bileklik Çeşitleri

Promosyon bileklikler mevcut ve potansiyel müşterilere ve müşterilere mesaj iletilmesine yardımcı olur. Çeşitli renk, boyut ve stillerde mevcut olan promosyon bileklik, reklam vermenin işlevsel ve eğlenceli bir yolunu sunar. Herhangi bir promosyon kampanyası için bileklik seçerken, ürünün özellikleri, mesajı ve genel pazarlama hedefi dikkate alınmalıdır.

Promosyon pvc bileklik, ürünleri endüstri genelinde olduğu gibi tarafından çok çeşitli şekillerde sunulmaktadır. En popüler giyim dışı ürünlerden biri de promosyon bilekliktir. Bu toplar, kullanıcının hayal kırıklığını ortadan kaldırmasına ve sonra tekrar şekillenerek sekmesine izin verir. Şirketler, çalışanlara ve müşterilere, şirket adını, markalarını veya hizmetlerini tanıtmanın bir yolu olarak promosyon bileklik dağıtır.

 

 

 

Promosyon PVC Bileklik – Pvc Bileklik – 007 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Taner Akman

    Siparişimiz tam zamanında ulaştı. Baskılar ürünün üzerinden hiç çıkmıyor. Bu çok önemliydi bizim için. Mutlu bir alışveriş oldu. Teşekkürler.

Yorum Yap