Promosyon Kauçuk Bileklik – 03

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: kc03 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Kauçuk Bileklik Nedir ?

Promosyon kauçuk bileklik, için uygun fiyatlarla başvuruda bulunabilir ve tüm işlemleri logo basım sürecine uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dijital yazdırma veya etkin yazdırma, doğrudan posta parçalarının bir baskı yönetimi programında çevrimiçi olarak özelleştirilmesini ve kişiselleştirilmesini sağlar. Müşteriler ve müşteriler bile broşürler gibi malzemelere dahil edilecek fotoğraflar gibi görüntüleri seçebilir. Çevrimiçi bir kanıt gösterilir ve parça hazır olduğunda, bir tıklamayla baskı tedarikçisine gönderilir. Baskı tedarikçisi genellikle bir veya iki iş günü içinde müşteriye postadaki gerekli dijital baskı miktarını müşteriye verecektir.

Promosyon Kauçuk Bileklik Çeşitleri

Renk tutarlılığı, toptan baskıya bir başka avantajdır. Mürekkep biraz farklıysa renk değişebilir; bu nedenle, bir yazdırma işinin diğerinden farklı görünmesi yaygındır; bu, son siparişten daha açık veya daha koyu hale gelir. Toplu olarak sipariş edildiğinde, müşteriye renk değişikliği olmadan büyük miktarda basılı ürün gönderilir. Bu, basılı materyalleri için düzgün bir görünüme ihtiyaç duyan müşteriler için faydalıdır. Promosyon kauçuk bileklik, için binlerce adet sipariş verilebiliyor.

Promosyon Kauçuk Bileklik – 03 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  hakan şahinbaş

  Merhaba;
  Ürün teslim süreniz nedir acaba ? Ürünleri logomuzu ile baskılı istiyoruz. Baskı konusunda renk kısıtlaması var mı istediğimiz renklerde baskı oluyor mu ? Teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ürün teslim süremiz 5 iş günüdür. Ürünler dilerseniz kabartmalı dilerseniz baskılı olarak logolu şekilde teslim edilmektedir. Uv baskı isterseniz dilediğiniz renk ya da renklerde baskı imkanımız bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir