Promosyon Kauçuk Bileklik – 02

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: kc02 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Kauçuk Bileklik Nedir ?

Nakliye ve taşıma maliyetlerini en aza indirmek için, küçük veya hafif toptan promosyon ürünleri satın almayı düşünün. 500 metal zımbaya karşı 500 kalem satın almanın maliyet farkı önemlidir. Bazı durumlarda, yeterince büyük bir sipariş verirseniz ya da eşyaları yerinde toplamanıza izin verirseniz, toptan satış şirketi ücretsiz gönderim sunabilir. Bu fırsatlardan yararlanmak her zaman sizin lehinize değildir, bu yüzden maliyet farklarını hesaplayın.

En iyi toptan satış promosyon ürünleri, silinemeyecek veya soyulmayacak bir reklam logosuna, işletme adına veya telefon numarasına sahiptir. Genel olarak çıkartmalardan kaçınılması gereken bir şeydir, çünkü tüketiciler bilerek onları soyup çıkarabilir veya aylarca istismardan sonra düşebilirler. Promosyon ürünlerinin amacı sürekli reklamdır, ancak müşterileriniz nihayetinde logo, isim veya numara eksikliğinden dolayı ürünün nerede olduğunu unutabilirler. Ürünler, bir diş fırçası veya kurşun kalem gibi müşteriler tarafından sıklıkla kullanılacaksa, baskısının ne kadar sürdüğünü görmek için bir ürün numunesi sipariş etmeyi düşünün. Aynı şekilde, tanıtım kıyafetleri, tasarımın ne kadar iyi devam ettiğini görmek için birçok kez yıkanabilir. Promosyon kauçuk bileklik, için kırmızı, mavi, turuncu gibi çeşitli renklerde hizmet veriliyor.

Promosyon Kauçuk Bileklik Fiyatları

Toptan baskı, düşük fiyatlarla yüksek hacimli baskıdır. Pek çok şirket bu noktayı yaklaşık 10.000 baskıyı belirtir, ancak her şirket farklıdır. Toptan baskının faydaları arasında fiyat, renk tutarlılığı, miktar ve sipariş kolaylığı yer almaktadır, çünkü müşterinin kendisi tarafından baskı yapması gerekmez. Bazı toptan satış yazıcıları halka satılmamakta, müşteri tabanlarını ortalama tüketici için sorun teşkil edebilecek iş veya satıcılarla sınırlandırmaktadır. Promosyon için minimum maliyetle hizmet veriliyor.

Promosyon Kauçuk Bileklik – 02 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  ersin boz

  Ürün fiyatları hakkında nasıl bilgi alabiliriz ? Toplu siparişlerde indiriminiz oluyor mu ? Teşekkür ederim

  • Promosyon Bank

   Selamlar;
   Tasarım çalışmanızı mail olarak yollarsanız talep etmiş olduğunuz adet ile birlikte size özel fiyat teklifimizi sunabiliriz.

Yorum Yap