Modüler Fuar Standı Kiralama – Fuar Standı -09

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: moduler fuar standı - 09 Kategoriler:
Açıklama

Fuar Standı

Fuar standı ile firmanızı yurt içinde ve uluslararası organizasyonlarda güçlü biçimde tanıtabilirsiniz! Fuar standını kurarken firmanızın çalışma sektörü, kurumsal kimliği, değerleri ve imajı ile uyum sağlamasına özen göstermek gerekir. Bu faktörler mutlaka dikkate alınmalıdır çünkü fuar gibi organizasyonlar firmaların hedef kitleleriyle buluştukları yerler arasındadır.

Fuar Standı Nedir?

Fuar standı, bir firmanın fuarda, kongrede, organizasyonda kendi ürünleri ve hizmetlerini tanıtmak için hazırladığı bir çeşit showroomdur. Fuar standları çok etkili reklam/tanıtım unsurları arasında yer alır. Fuar standı ile müşterilerinize ve rakiplerinize güçlü bir imaj yansıtabilirsiniz.

Fuar standı hazırlamak profesyonel firmalar ile gerçekleşmelidir. Bir firmanın kurumsal kimliğini ve hizmet/ürünlerini özensiz ve amatörce yansıtmaktan kaçınmak gerekir.

Firmamız etkili ve profesyonel biçimde fuar standı hizmetleri sağlamaktadır. Tasarımdan kuruluma kadar her aşama özenlidir. Herkese aynı hizmet sunulmamaktadır; bireysel olarak her müşterinin ihtiyaçları ayrı olarak değerlendirilir.

Fuar standardı tasarımları da gerçekleştirmekteyiz. Tasarım ekibimiz, müşterilerin kurumsal kimlikleri ve değerleri ile uyumlu olan standı yaratırlar. Müşterilerin hedef kitlelerin beğenileri ve ilgi alanları da bu oluşumda dikkate alınmaktadır.

Fuar Stand Firmaları Ne Yapar?

Fuar stand firmaları standların en iyi biçimde tasarlanıp, kurulumlarına kadar birçok detayı düzenlerler. Firmamız tarafından fuar standı hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

  • Fuar standlarını müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlarlar
  • Fuar standları hazır ve standart biçimde de yapılmaktadır
  • Mimari ve dekoratif çalışmalar yapılır; öneriler sunulur
  • Fuar standları kurulur
  • Standlar kiraya verilir

Genel itibariyle fuar stand firmalarının çalışma şekilleri bu hizmetleri kapsamaktadır.

Fuar standı hizmetleri firmamızca müşterilerimize oldukça uygun fiyatlarla sunulur. Kiralama işlemleri ile bu hizmetlerimizden maksimum derecede faydalanabilirsiniz. Fuar standları ile etkili bir şekilde firma reklamı/tanıtımı yapabilirsiniz.

Organizasyonlarda, kongrelerde, toplantılarda sizin için oluşturacağımız fuar standları şirket markanızı hedef müşteri kitlenize en iyi biçimde tanıtacaktır. Firmaya ve müşteri kitlesine uygun olarak yapılan çalışmalar nedeniyle çok daha fazlasını kazanabilirsiniz!

Modüler Fuar Standı Kiralama – Fuar Standı -09 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ekrem Alkan

    Müşterilerini düşünen bir şirket. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar planladılar. Standımız tam saatinde pırıl pırıl teslim edildi. Güzel bir çalışma oldu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir