Modüler Fuar Standı Kiralama – Fuar Standı -08

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: moduler fuar standı - 08 Kategoriler:
Açıklama

Modüler Fuar Standı

Fuar standı açmak bir organizasyon içinde şirketler için reklam-tanıtım fırsatı olarak değerlendirilmektedir. Fuar standına verilen önem ile tam da istediğiniz gibi firmanızın imajını güçlendirmeniz mümkündür. Standlar özensiz biçimde kurulduğunda kişilerin aklında firma ile ilgili yanlış izlenimler yaratılabilir. Bu durumda güçlü bir reklam aracından yararlanamama sorunu ortaya çıkar.

Fuar Standı Ne İşe Yarar?

Fuar standı açarak firmalar hizmet ve ürünlerini tanıtabilmektedirler. Özellikle yurtdışı ve yurtiçi fuarlarda şirketler kurumsal kimliklerini, değerlerini en iyi biçimde yansıtmak isterler. Standlar da bu anlamda onlar için önemli bir araçtır.

Standların donanımı, türü, ebatı, LED ekranları, ışıklandırmaları ve diğer mimari unsurları ziyaretçileri etkileyecek özellikte olmalıdır. İlgi çekici ve çarpıcı bir stand bir firmaya oldukça etkili geri bildirimler aldırabilir.

Fuar Stand Fiyatlarında Model Etkisi!

Modüler Fuar stand fiyatları modellere göre de farklılık gösterir. Standlar ile ilgili birtakım özellikler fiyatlarında değişiklik yaratabilmektedir:

 • Ahşap, maksima, modüler vb. stand özelliği
 • Maksima standlar biraz daha gösterişli ve pahalıdır
 • Kolay ve pratik bir şekilde hazırlanabilen standlar daha ekonomiktir ( Örneğin modüler standlar)
 • Dekorasyon, mimari vb. unsurlar
 • Standın boyutları, ölçüleri vb.
 • İçerisine kaç ürün sığdırılacak? Hangi fuar malzemeleri kullanılacak

Fuar standlarının fiyatları bunlara ve benzeri faktörlere göre değişmektedir.

Modüler fuar standı şirketimiz tarafından profesyonelce hazırlanmaktadır. Her bir aşaması özenle kontrol edilmektedir. Fuar standı hazırlanırken:

 • Standın müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre tasarımı yapılır
 • Mimari ve dekoratif öğeler hazırlanır
 • Stand hızlıca kurulur
 • Fuar standları kiralanır

Fuar standları standart ve hazır olarak da kiralanabilir. Özel tasarım daha güçlü bir şirket değeri yaratmada etkili olmaktadır.

Fuar standı, için şirketimiz size oldukça ekonomik seçenekler sunmaktadır. Firmamızın kalitesi yüksek, müşteri ihtiyaçlarına birebir uyan fuar standlarını uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize en iyi biçimde yansıtabileceğiniz standları hazırlıyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bireysel ve hızlı stand çözümlerimizden yararlanmak için siz de seçeneklerimizi inceleyin. Özel tasarlanan ya da hazır standlarımızı kiralayarak firmanızı en iyi biçimde temsil edebilirsiniz.

 

Modüler Fuar Standı Kiralama – Fuar Standı -08 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Kerem Gönül

  Fuar standımız ve promosyon ürünlerimiz çok beğenildi. Herhangi bir sorun yaşamadık. Önerebileceğimiz bir firma. İlgili ve saygılı olmaları çok hoşumuza gitti.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir