Fuar Standı – Ahşap Fuar Standı – 01

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: fuar standı-01 Kategoriler:
Açıklama

Ahşap Fuar Standı

Ahşap fuar standı ile hem yurtiçinde hem uluslararası fuarlarda firmanızı şık ve özenli biçimde tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz! Fuar standları sayesinde şirketinizin reklamını yapmanız ve ürünlerini en iyi şekilde göstermeniz mümkündür! Fuarlara stand açarak o alanda bir ofis veya showroom oluşturulmaktadır. Bu işi profesyonel olarak sürdüren firmamız size göre çözümler sunuyor!

Ahşap Fuar Standı Nedir?

Ahşap fuar standı montesi diğer stand türlerine göre biraz daha uzun süren ama görüntüsü ve işleviyle kaliteli bir stand modelidir. Ahşap fuar standı mdflom, sunta ve suntalam malzemeleri ile yapılmaktadır.

Sunta malzemeden yapılan ahşap fuar standı, monte ve kurulum işlemleri daha fazla vakit almaktadır. Özenli ve profesyonel bir işçilik gerektirmektedir.

Suntalam malzemeden yapılan fuar standı ise daha kısa sürede kurulabilmektedir. Sunta malzemeli stand için kimi zaman boya sürmeye gerek kalmamaktadır.

Müşteriye Özel Standlar Hazırlıyoruz!

Ahşap fuar standları ile sektördeki kişileri, rakipleri ve müşterileri daha iyi tanıma fırsatı bulursunuz. Aynı şekilde onlar da sizin şirketinizi ve ürünlerinizi yakından görme şansını yakalarlar. Stand kurma işi bu nedenle profesyonelce gerçekleşmelidir.

Her müşterinin kurumsal kimliği, sektörü, imajı vb. farklıdır. Buna göre doğru stand ve fuar malzemeleri ile en iyisini yapmayı hedefleriz.

Standlar Nasıl Kullanılır?

Fuar standı, birkaç şekilde kullanılabilir. Fuar alanında neyi amaçladığınıza göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Standlar genelde 3 şekilde kurulurlar:

  1. Açık model ahşap fuar standı
  2. Kısmı açık model ahşap fuar standı
  3. Kapalı model ahşap fuar standı

Kapalı model fuar standlarında etrafta dış cephe vitrini bulunur. Açık modelde ziyaretçileri engelleyen hiçbir unsur yoktur. Kısmı modelde ise bazı yerlerde kapalılık vardır.

Ahşap Fuar Standları ile Şık Çözümler!

Ahşap fuar standı kaliteli ve şık bir görünüm yaratmaktadır. Firmaların imajını güçlendiren bir özelliğe sahiptir. Özel yapım standlar ile kurumsal kimliğinizi güçlendirebilir; kendinizi en iyi biçimde tanıtarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Şirketimiz ahşap fuar stand tasarımı ve kurulumu için hizmet sunar. Tasarım ekibimiz alanında uzmandır ve uygulama ekibimiz de işinin ehlidir. Siz de bizimle çalışmak ve uygun fiyatlarla kiralama işlemleri yapmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Standı – Ahşap Fuar Standı – 01 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Özlem İnanç

    Güvenilir bir firma işini çok iyi yapıyor ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyor. Fiyatlar piyasa fiyatlarının altında. pişman olmazsınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir