77 Sonuçtan 1–24 Arası Gösteriliyor

Promosyon Defter

Promosyon defter en çok satan promosyon ürünleri arasındadır. Termo deri ve suni deri defter modellerimizi bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Defter modellerimiz üzerine sıcak baskı ve serigraf baskı teknikleri ile logo uygulamalarınız yapılmaktadır. Bu sayede ürünler tamamen kurumsal kimliğiniz ile uyumlu hale gelmiş olmaktadır. Tüm modellerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Promosyon çalışmaları firmaların sıklıkla tercih ettiği tanıtım çalışmalarıdır. Tanıtım firmalar için oldukça önemlidir. Bunu nedeni ise firmaların tanıtım yaparak müşteri potansiyellerini artırmak istemeleridir. Büyük bütçeli reklam filmleri her zaman tercih edilememektedir. Ayrıca sadece reklam vererek değil müşterilerine firmalar çeşitli hediyeler vermek istemektedir. Bu duruma karşılık olarak promosyon çalışmaları tam olarak cevap vermektedir.

Uygun bütçeler ile gerçekleştirilebilecek promosyon çalışmaları sayesinde sizlerde firmalarınızın tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tanıtım için promosyon ürünlerinden seçiminizi yapmak ve baskı işlemleri ile ürünlerin firmanızı tanıtır bir ürün haline gelmesini sağlamak. Daha sonrasında ürünleri dağıtarak tanıtım çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Defter Özellikleri

Promosyon defter firmanızın tanıtım çalışmalarına güç katacak bir üründür. Müşterilerinize ve ziyaretçilerinize bu defterlerden hediye ederek sizlerde tanıtımlarınıza renk katabilirsiniz. Sizler için ürettiğimiz farklı modeller sayesinde hızlı bir şekilde tanıtıma başlayabilirisiniz. Modern çizgilere sahip defterlere sahip olarak aynı zamanda baskı işlemlerinden de yararlanabilirsiniz.

Baskı işlemlerinde kullandığımız yöntemler sayesinde kaliteli bir şekilde defterlerde sizin firmanızın logosu veya isminin yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu çalışmalar sonrasında sahip olacağınız defterleri müşterilerinize, ziyaretçilerinize, çevrenize ve kendi personellerinize dağıtabilirsiniz.

Ne kadar çok kişi bu defterlerden kullanırsa firmanızın prestiji o kadar çok artacaktır. Bu harika ürünlerden yararlanmak için yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek siparişlerinizi vermektir. Ekiplerimiz kısa sürede sizlere defterlerinizi teslim edecektir.

Promosyon defter modellerimiz termo deri defter, suni deri defter ve spiralli defter modelleri olarak farklı başlıklar altında değerlendirilebilir. Ürünlerimiz hazır stoklu defter modellerinin yanı sıra aynı zamanda ihtiyacınız doğrultusunda sizin istediğiniz renklerde ve özelliklerde imalat olarak hazırlanabilir.