2 Sonuç Gösteriliyor

Spiralli Ajanda

2023 Promosyon Spiralli Ajanda Modelleri

Promosyon spiralli ajanda yılbaşı promosyon ürünleri arasında şirketler tarafından sevilerek dağıtılan ve tüm yıl boyunca hedef müşteri kitlesinin rahatlıkla kullanacağı ürünlerdendir.

Termo deri, suni deri ve sert kapak özelliğini barındıran ürünümüz imalat ürünü olmasının yanı sıra standart model seçeneklerinde stoklu ve hemen teslim avantajı ile sizlere sunulmaktadır. Spiralli ajanda ürünümüzde isterseniz ürün içerisine tanıtım sayfaları eklemek ya da ürün sayfaları üzerine logo baskısı yapılması imkanımz mevcuttur.

Logo baskısı konusunda en çok tercih edilen sıcak baskı (kabartma baskı) tekniğidir ama şayet renkli baskı isterseniz serigraf baskı ve uv baskı sayesinde ürün kapağının üzerine logonuzu renkli olarak işleyebiliriz.

Ayrıca ajanda içerisine yıllık plan, takvim, not bölümü yada kişisel kullanım ihtiyacına yönelik olarak ekstra ilaveler yapılabilmektedir

Promosyon Spiralli Ajanda Modelleri

Dernekler ya da kurumsal firmalar kendi reklamlarını yapmak için ve daha farklı nedenlerden dolayı promosyon ürünleri dağıtımında bulunur.

Promosyon ürünlerin dağıtılma nedenleri;

• Şirket sahiplerinin promosyon ürün dağıtımında hedefi daha çok kişiye hitap etmek ve adını duyurmaktır.
• Bir başka nedeni ise özellikle ofis gibi ortamlarda çalışanların motivasyonunu ve enerjisini yükseltmektir.
• Hedeflenen kitleye en uygun ve kolay yoldan ulaşım promosyon ürünler aracılığı ile olur. Bu nedenle hedef müşterilere ismini duyurmak için de promosyon ürünler dağıtımı yapılır.

Ajanda ürünleri reklam yapmak amacıyla dağıtılır. Bu alanda pek çok ürün seçenekleri yer alır. Promosyon kalem, ajanda, defter en bilindik ve klasik promosyon ürünlerdendir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık promosyon ürünleri arasına powerbank, flashbellek gibi teknolojik aletlerde girmiştir.

Kişilerin ihtiyacına yönelik bir ürün dağıtımı sonucunda müşteri memnuniyeti tam olarak sağlanabilir. Bu sayede de şirket imajı büyük ölçüde artacaktır. İşte bu nokta da en önemli olan ve dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri ürünlerin kalitesidir. Kullanışsız ve dayanıksız ürün seçimleri şirketi de büyük ölçüde etkiler.

Firmanızın kalitesini artıracak ve müşterilerinizi artıracak ürün seçimlerinde bulunmanız daha iyi olacaktır. En yeni promosyon spiralli ajanda modellerimiz için bizi arayınız.