https://easyesthetic.com

Promosyon Nedir ?

Kategori: Promosyon Ürünleri İnceleme | Yazar: Promosyon Bank | Nisan 25, 2010 Tarihinde Yayınlandı!

Yenilenen iş hayatı koşulları ve her sektörde olan rekabetin artması firmaların artık daha çok Promosyon ve reklam çalışmaları yapıp sektör içerisindeki müşteri payları arttırma yoluna gitmelerine sebep olmuştur. Bu sayede pazar payında büyüme ve reklam giderlerinin tam karşılığını alabilmek amacı ile farklı tanıtım çalışmaları öne çıkmaya başlamıştır. Promosyon ürünleri bu alanda en çok fayda sağlayan ürünler arasında yer almakta ve tanıtım çalışmalarına çok büyük katkı sağlamaktadır. Eski yöntemlerin aksine artık ürünler sadece yıl sonlarında değil hedef olan müşteri kitlesinin beğeni ve ihtiyaçlarına özel olarak tüm yıl içerisinde kullanılmaya başlanmıştır.

Yenilenen kataloglarımız içerisinde tarihsiz ajanda, ayna, purjör anahtarlık, promosyon usb bellek, yeni powerbank modelleri ve daha bir çok ürünümüz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Takvim modellerimiz 2019 yılına özel olarak içerik ve ebat olarak tamamen yenilenmiştir. Masa takvimi, gemici takvimi ve piramit takvim modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca uygun fiyatlı ürünlerimiz fırsat ürünleri başlığı altında sitemizde sizlere sunulmaktadır. Sitemizde bulunan tüm ürün çeşitlerine hammadde özelliklerine ve ürün cinsine göre logo baskı yapılmaktadır. Bu sayede firma kurumsal kimliğiniz ile tam bir uyum içerisinde bulunacak ve müşteri kitleniz tarafından beğeni kazanacaksınız.

Bu sayede hem akılda kalıcı olmak hemde firma prestijine katkı sağlamak amacında olan şirketler kusursuz tanıtım ve reklam ürünleri sayesinde amaçlarına ulaşmaktadır. Geçmiş yıllarda eşantiyon olarak anılan ürün grupları son yıllarda sektörün büyümesi sayesinde binlerce seçenek imkanı ile gerçek anlamda bir tanırım ürünü özelliği kazanmıştır. Özellikle yıl sonu dönemlerinde promosyon ajanda modelleri faylasıyla ilgi görmekte ve şirketler tarafından müşterilere dağıtımı yapılmaktadır.

Promosyon Ürünleri Nasıl Seçilmelidir ?

Günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasında promosyon kalem, defter, anahtarlık, usb bellek, ajanda firmaların tercihleri arasındadır. Son zamanlarda elektronik ve teknolojik ürünlere olan ilginin artması ile promosyon powerbank modelleri sektöre giriş yapmış ve sektörün bir anda vazgeçilmezi haline gelmiştir. Firması ve işletmesi olan kişilerin birinci tercihi haline gelen powerbank ürününün en büyük özelliği yıllardır öyle bir ürün verelim ki bu ürünü herkes kullansın beklentisini ve boşluğunu doldurmuş olmasıdır. Bu sayede her gün kullanılan ürünler kişilerin yanlarında taşınmakta ve bu sayede kusursuz bir reklam çalışması yapılmaktadır.

Ürünlerimizin baskıları esnasında kullandığımız son sistem baskı teknolojileri sayesinde lansman amaçlı kullanacağınız ürünler tamamen firmanızın kurumsal kimliği ile uyum içerisinde olmaktadır. İnternet sitemizde yer alan ürün seçenekleri bütçenize ve hedef kitlenize en uygun fiyat ve en yüksek kalite standartlarında sizler için planlanmış olup en hızlı teslimat garantisi ile beğeninize sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz kusursuz müşteri memnuniyeti garantisi sayesinde sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar her an size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Seçeneklerimiz arasında yer alan powerbank, tarihsiz ajanda, geri dönüşümlü defter, matbaa ürünleri, spiralli defter, metal kalem, plastik kalem gibi hazır ürünlerin yanı sıra aynı zamanda firma ihtiyacınıza özel ajanda imalatı, defter imalatı, ve diğer gruplarda imalat çalışmalarımız yer almaktadır. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilir en yeni model ve en düşük fiyat seçenekleri ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son yıllarda firmaların kendini tanıtabilmeleri, bulundukları bölgenin halkına istenen imkanları tanıyabilmeleri için bu ürünlerin kullanımına başvurulmaya başlanmıştır. Sadece Türkiye’de yapılan bir işlem olmaması, uzun yıllardır eşantiyon ürünleri hayatımızda varlığını sürdürmesini sağlıyor. Çok sayıda gerçekleştirilen powerbank, usb bellek benzeri ürünleri üretimiyle birlikte milyonlarca kişiye ulaşılması da mümkün oluyor. Ürün çeşitliliği sadece reklam amacı güdülerek oluşturulmuş ürünlerde değil, kullanışlı ve insanların işine yaratabilecek ürünlerde önem kazanıyor. Üzerine yapılan baskılarla birlikte firmalar da kendini tanıtabiliyor.

Promosyon Ürünler Ve Kullanım Alanları

Reklam amaçlı ürünlere olan ilginin çok yoğun olması ve artık son dönemde herkes tarafından kullanılan bir hale gelmiş olmaları, ürün çeşidi sayılarının da artmasını sağlıyor. Binlerce adet üreterek çok büyük kitlelerin kullanımına sunan firmalar bulunuyor. İstediğiniz her zaman için kullanabileceğiniz ve hiçbir sorun yaşamadan firmanızda değerlendirebileceğiniz ürünün üzerindeki logoya dikkat etmeniz sağlanıyor. Firmanın sunduğu ürünün tamamen ücretsiz ve kaliteli olması, reklamını da her seferinde görmenizi sağlıyor.

Sitemizde bulunan ürünlerin kalıcı olarak kullanılmasının temel sebebi, insanlara sunularak onlara özellikle kaliteli, kullanıma uygun ve her zaman kullanılabilecek reklamlar verilmesidir. Üzerinde reklam bulunan, üretici firmanın talep ettiği yerde logonun yer aldığı bir ürünün oluşturulması doğal olarak firmanın tanınmasını ve görüldükçe reklamın da görülmesini sağlıyor. Televizyonlarda veya internet üzerinde görülen reklamlara nazaran bunun çok daha etkili olmasının temel sebebi, elle tutulur bir ürünün üzerinde yer alıyor olmasıdır. En çok kullanılan ürünler kalem seti, teknolojik ürünler, ayna, çakı, çakmak, duvar saati, geri dönüşümlü kalem, geri dönüşümlü defter, bloknot, not defteri, kartvizitlik, çanta, takvim şeklinde sıralanabilir. Bir ürünün kalıcı olmasını sağlayacak en önemli husus kaliteli ve kişinin kullanımına uygun olmasıdır.

Kurumun kalitesinin anlaşılabilmesi, reklamının başarılı bir şekilde yapılabilmesi, çoklu olarak üretilen ürünlerin büyük kitlelere ulaşması önemlidir. Bu sebeple promosyon firmaları seçiminde çok dikkatli olunması gerekir. Kalitesiz, bozuk, arızalı, kullanıma uygun olmayan, yeterli özelliklere sahip olmayan bir ürünün çok uzun ömürlü olacağını söylemek mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka promosyon ürünleri üretiminde ve insanlara sunulmasıyla ilgili süreçte sadece logoya değil, ürün kalitesine ve kullanışlı olmasına kesinlikle dikkat edilmesi gereklidir.