Promosyon

Reklam Ürünlerinin Şirketlere Sağladığı Faydalar

promosyon-kalem

Şirkete Özel Promosyon Ürünler

Promosyonların kalemlerle, defterlerle, ajandalarla, teknolojik aletlerle sürdürülmesi mümkün oluyor. Promosyon kalem çeşitlerindeki artış sayesinde özel olarak belirlenen ürün yapılarının değerlendirilmesi, yüzlerce farklı ürün arasından istenen kalemin üretilmesi ve yüksek çözünürlükte baskısının yapılması sağlanıyor. Üretilen kalem miktarına bağlı olarak birim fiyatlarında indirim yapılıyor.

Promosyon Kalem Türleri

promosyon-kalemTükenmez veya kurşun kalemlerin şirketler tarafından sıkça promosyon olarak kullanıldığı biliniyor. Bu durum hem dağıtım faaliyetlerinin sürekli olarak devam etmesini hem de binlerce kişiye ulaşılması sağlanacak olan ürünlerin maliyetlerinin düşürülmesi sağlanıyor. Promosyon anahtarlık özellikle boyutları, şekilleri ve baskı yapılacak olan bölümleriyle dikkat çekici yapılara sahip olabiliyor. Silindir şeklindeki ürünlerin yanı sıra, düz ve sembollerin, iletişim bilgileriyle diğer detayların yer alabileceği düz anahtarlıklar kullanılıyor. Ayrıca özel promosyon kalemlerinde de ufak kenarları bulunan kalemler ve silindir olanları binlerce adet olacak şekilde sipariş ediliyor. Baskılar ise her bir kalem için istenen bölgeye, talep edildiği şekilde yapılıyor. Böylelikle şirket, özel veya resmi kurum ya da kişi adına gerçekleştirilen reklam faaliyetleri de istendiği gibi gerçekleştirilebiliyor.

Promosyon Anahtarlık Çeşitleri

Her eve ve iş yerine girişte kullanılan anahtarlıkların özellikle de promosyon ürünleri ile değerlendirilmesi sağlanıyor. Şirketler tarafından kendi tanıtımlarının tapılmasını sağlayan ve kurumun bilgilerinin gün içerisinde de görülmesine imkan tanınan ürünler sunuluyor. Bunlar promosyon ürünleri olarak tanımlanmaları ve her zaman için kullanıma uygun olmaları nedeniyle dikkat çekiyorlar. Maliyetlerin minimuma indirilmesi için küçük fakat bir o kadar da dikkat çekici ve beğenilecek yapıya sahip olan ürünlerin oluşturulması sağlanıyor. Promosyon kalemlere ek olarak anahtarlık çeşitleriyle birlikte de milyonlarca kişiye ortalamanın altındaki üretim değerleriyle eşyalar sunulabiliyor.

Promosyonların kalitesinden taviz verilmeden yapılacak olan üretimlerin artırılabilmesi ve her zaman için anahtarlık çeşitlerinin de insanlar tarafından kullanılması mümkün oluyor. 100 adet baskısız yapılacak olan üretim ile 10.00 adet baskısız üretim arasında fiyatlar karşılaştırıldığında oldukça büyük bir birim fiyatı farkı bulunuyor. Ürünlerin genel özellikleri sayesinde hem ağır olmamaları hem de kullanışlı olmaları için onlarca farklı türde üretim yapılmaya devam ediliyor.

Bir cevap yazın