51 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürün Menüsü
Gösterim 9 24 36
Kapat

Açacak

 3,50 + KDV
Kapat

El Feneri – k-55375

 9,50 + KDV
Kapat

Para Mandalı – k-35310

 4,50 + KDV
Kapat

Pasaport Kabı – 16240

 5,70 + KDV
Kapat

Tornavida Kalem (Işıklı) – k-55455

Kapat

Açacaklı El Feneri – k-55326

 11,00 + KDV
Kapat

Bloknot – my-166

 5,80 + KDV
Kapat

Bloknot – my-173

 5,40 + KDV
Kapat

Bloknot – my-174

 4,90 + KDV
Kapat

Bloknot – my-52213

 18,00 + KDV
Kapat

Bloknot – ym381

 36,00 + KDV
Kapat

Bloknot – ym384

 24,00 + KDV

Promosyon ürünleri iş hayatınıza renk katmak için sizlerke. Sektöründe çok daha iyi bir noktaya gelmeyi amaç edinen her şirket için yapılacak reklam strateji özelinde promosyon ürünleri kullanılabilmektedir. Reklam işleyişi itibariyle çok daha başarılı olunması mümkün olmakla birlikte aynı zamanda potansiyel müşteri portföyünün belirlenmesi de promosyon kullanımı açısından önem taşımaktadır.
Gerek marka gerekse firmaya ait ürün tanıtımı için promosyon ürün dağıtımları gerçekleşirken belirtilen birkaç husus bulunmaktadır. Çok daha profesyonel bir işleyiş için müşteri kullanımına uygun  olmazsa olmazdır. Çok daha cazip, farklı, çekici ürün tercih edilirken ürün üzerinden şirket tanıtımı yapılmaktadır.

Promosyon Sunumu Hakkında

Şirketin ortaya koyduğu ürünle birlikte aynı zamanda markanın tanıtılması da promosyon ürünleri ile olmaktadır. Bilgi verici, kullanımı kolay, etki gücü yüksek ve uzun süreli imkân sağlayan ürün seçimi gereklidir. Bu sayede birkaç gün içinde şirketin tanıtımı söz konusudur.

Şirket tarafından verilebilecek ürün tercihi sektörle ilgili olarak değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte işleyişin tam olarak sağlanması için pratik kullanıma sahip volmasına özen gösterilmektedir. Anahtarlık başta olmak üzere dolmakalem, tükenmez kalem, kupa bardak, oto kokusu, logolu çakmak, ürünleri söz konusu olabilmektedir.

• İlgi çekici ürün kullanımı gerekmektedir.
• Marka tanıtımı ekseninde ürün üzerinde marka ya da şirkete ait unsur bulundurulmaktadır.
• Çok uzak mesafeden görülebilir olmasının yanı sıra farklı yazım şeklide göz alıcı etkiden dolayı kullanılmalıdır.
• Promosyon ürün dağıtımı belli bir süre için geçerli olmaktadır.

Promosyon Püf Noktaları

Belirli zaman dilimine özel olarak gerçekleştirilen dağıtımla müşteri belirlenmesi de sağlanmaktadır. Şirketin yöneleceği müşteri portföyü için ürün dağıtımı gerçekleştirilmesi önemli olurken promosyon ürünleri kullanımı da bu eksende daha hızlı olacaktır. Ardından şirkete güven duyulması sağlanırken müşteri odaklı çalışmanın karşılığı da reklam stratejisi olan promosyon ile alınmaktadır. Hemen hemen orta ve büyük ölçekli özelliğe sahip her firma için promosyon ürünleri tercih edilirken sahip olunan etki gücüne göre ortaya çıkardığı faydada değişkendir.