36 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürün Menüsü
Gösterim 9 24 36
Kapat

Atatürk Gemici Takvimi – Kod:30

 12,00 + KDV
Kapat

Atatürk Gemici Takvimi – Kod:37

Kapat

Ekonomik Gemici Takvimi – Kod:20

 4,90 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi – Kod:17

 5,70 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod : 01

 4,60 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod : 02

 5,90 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod : 05

 10,30 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod : 14

 11,10 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod: 03

 9,00 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod: 04

 6,70 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod: 06

 7,40 + KDV
Kapat

Gemici Takvimi Kod:10

 11,10 + KDV

Promosyon takvim özellikle her firmanın yılbaşı promosyon ihtiyacı listesinde bulunan bir üründür. Takvim grubu ürünlerimiz gemici takvimi, piramit masa takvimi, ve sümen takvim olarak belli başlıklar altında toplanabilir.

2022 Promosyon Gemici Takvim

Duvara asılarak kullanılan bir model olması müşterilerinizin yanı sıra diğer görenlerinde dikkatini çekmesi açısından beğenilen bir üründür. Üst kısımda yer alan taşıyıcı kısmına firma görseliniz, logonuz ve iletişim bilgileriniz yazılmaktadır. Alt kısımda yer alan takvim bölümü ölçülere modele göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun olarak farklı model seçenekleri sunulan bu modellerde sizin istekleriniz doğrultusunda farklı dil ve tasarım çalışmalarının yapılması imkanına sahibiz. Takvimler bir yıl boyunca duvarlarda asılı duracağından hızlı, ekonomik ve pratik bir promosyon ürünü olma özelliğindedir. Bu sayede hem müşterilerinizin bu alandaki ihtiyacını karşılamış ve aynı zamanda uzun süreli olarak kendi şirket reklamınızı yapmış olacaksınız.

2022 Promosyon Piramit Takvim

Promosyon piramit takvim ürünümüz ofislerde masa üzerlerinde kullanıma göre tasarlanmış bir ürün çeşididir. Satış koşulları olarak iki grupta gerçekleşmektedir. Birinci grupta takvimlerin resimleri hazır baskılı olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Alt tarafta yer alan karton kısma logo ve şirket bilgileriniz basılarak teslimat yapılmaktadır. İkinci grup olarak özel imalat piramit takvim modelleri yer almaktadır. Sizden gelecek olan resimlerin sayfalara tasarımının yapılacağı takvimlerde tasarım konusunda tüm talepleriniz karşılanabilmektedir.

Promosyon Masa Sümeni

Promosyon masa sümeni yada diğer adı ile promosyom masa takvimi üzerine not alınmasını sağlayacak geniş alanların olduğu bir ürünümüzdür. Kullanacak not bölümleri standart olabileceği gibi aynı zamanda sizin isteyeceğiniz ölçü ve şekillerde de imalatı yapılabilir. Müşterilerinizin beğenerek kullanacağı bu ürünler sayesinde kaliteli ve özgün bir promosyon çalışmasına imza atmış olacaksınız.

2022 Promosyon takvim yıl sonlarında en çok kullanılan promosyon ürünleri arasında yer almaktadır.Firmalar dağıttıkları promosyonlarla hedef kitlelerini büyütüyorlar. Sonuçta her insan hediye almayı sever. Üstelik insan aldığı hediye nedeniyle veren kişiye de bir bağlılık bir yakınlık hisseder. Bu açıdan hediyeyi alan kişiler o firmaya sıcaklık hissediyor.

Takvim modellerimiz yenilendi. En şık promosyon takvim modelleri internet sitemizde sizleri bekliyor.

2022 Promosyon Takvim Özellikleri

Promosyon takvim modellerimiz beğeni ve zevkinize göre birçok modeli sizlerle kavuşturuyor. Bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik ürünlerimizin size büyük katkı sağlayacağınız bilmenizi isteriz.

Firmalar reklam çalışmaları sırasında promosyon ürünleri sayesinde büyük kolaylık yaşıyor.

• İş dünyasındaki firmalar kendi şirket tanıtımlarını yapmış oluyor.
• Yeni tasarladığı ya da ürettiği ürünleri piyasaya çıkarmış ve hedef kitlesine sunmuş oluyor.
• Ürünlerini hedef kitlesinin ilgisini çekecek şekilde hazırlamış oluyor.
• İş dünyası içinde reklamını yaparak rekabete ayak uydurmuş oluyor.
Görüldüğü gibi firmalar diğer rakip firmaların gerisinde kalmamak adına tanıtımlarını bu şekilde yapıyorlar. Günümüzdeki en popüler tanıtım yöntemlerinden birisi budur. Üstelik bu alanda çalışma yapan çeşitli şirketler de var. İş dünyasındaki firmalara promosyon konusunda bilgi veren firmaların değeri her geçen gün artıyor. Üstelik bu firmalar promosyon defter, kalem, ajanda, anahtarlık, promosyon takvim gibi ürünleri de firma için üretiyor.