Gösterilen sonuç sayısı: 9

Ürün Menüsü
Gösterim 9 24 36

Silikon Bileklik

En iyi bileklik seçmek, pazarda var olan stil türlerinin anlaşılmasını gerektirir. Promosyon silikon bileklik çeşitli şekil ve tarzlarda kullanıma sunulur. Bazıları bir köpük malzemesinden yapılır, diğerleri ise kauçuktur ve toz halinde bir madde veya küçük boncuklarla doldurulur. Mevcut şekiller, geleneksel yuvarlak topların yanı sıra uçaklar ve kalpler gibi özel şekilleri içerir.

Promosyon Silikon Bileklikler

Promosyon hediyeler, olası ve mevcut müşterilere sunulan ücretsiz hediyeler veya ödüllerdir. Bu promosyon hediyeler için amaç iki yönlüdür. Birincisi, ücretsiz ürünler genellikle şirketin ve ürünlerinin reklamının bir aracı olarak işlev görür. İkincisi, eşyalar, şirket adını mevcut müşterilerin önünde tutmanın ve müşteri sadakati oluşturmaya yardımcı olmanın kullanışlı bir yoludur. Promosyon eşantiyonları her boyut ve şekilde gelir, bazıları pratik olacak şekilde tasarlanırken, bazıları ise eğlence duygusu uyandırır.

Birkaç farklı promosyon hediye türü vardır. En yaygın örneklerden bazıları, şirket adı ve logosu ile süslenmiş günlük ofis malzemeleridir. Bunlar, cetveller, not defterleri, kurşun kalemler ve kalemler, mıknatıslar ve masa takvimleri gibi faydalı öğeleri içerir . Bu türden küçük ama kullanışlı promosyon ürünleri, mevcut veya mevcut bir müşteriyi arayarak üstesinden gelmek için idealdir. Ziyaret sırasında bir noktada, satış elemanı, müşteriye birçoğu masanın üzerinde tutulabilecek ve birçoğunun masanın üzerinde tutulabilen bir veya daha fazla ürün temin etmekte ve satıcının ismini tüm iş günü boyunca müşterinin önünde tutmasına yardımcı olmaktadır.

Promosyon Bileklik Çeşitleri

Promosyon çizimlerinde ödül olarak veya mevcut müşterilere iyi niyet freebies olarak kullanılsa da, bu tür teklifler bir promosyon reklam kampanyası oluşturmak için en ucuz yollardan biridir . Ürünler genellikle toplu olarak sipariş edilir, üreticiler sipariş edilen toplam birim sayısına bağlı olarak kademeli fiyatlandırma sunar. Bu, küçük şirketler için bile, yerel Ticaret Odası etkinliklerinde, bir iş fuarında veya bir kongrede verilebilecek birkaç promosyon hediye alımını karşılamasını kolaylaştırır. Promosyon silikon bileklik çeşitlerine göre her kurum tarafından ürün baskısı yapılabiliyor

Maddelerin birçoğu küçük olduğu için, işletmeler için “teşekkür ederim” demenin bir yolu olarak müşterilere gönderilen bir faturaya kaydırılabilir. Bazı durumlarda, tanıtım stratejisi mevcut bir müşteriye iki birim göndermeyi içerebilir. Bir birim müşteri içindir, ikinci birim ise müşterinin satıcı tarafından sunulan hizmetler veya ürünler ile ilgilenebileceğini bildiği birisine devredilebilir.

Promosyon Silikon Bileklik Fiyatları

Promosyon hediyeler tasarlayan ve üreten birçok işletme var. Birçok yazıcı müşterileri için sınırlı sayıda promosyon ürünü sunar, diğer şirketler ise bu kullanışlı pazarlama araçlarının özel olarak yaratılması ve üretilmesine odaklanır. Hemen hemen her şehir veya kasaba, yerel olarak faaliyet gösteren bir ürün hediye tedarikçisine sahip olacak. Ancak, promosyon hediye öğeleri de kolayca çevrimiçi olarak sipariş edilebilir.

Promosyon Silikon Bileklik İmalatı

Basit ama etkili promosyon ürünlerinin tümü yalnızca ofiste kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Yaratıcı ama ucuz hediye öğeleri, çalışma saatlerinden sonra müşteriyle bağlantı kurmayı mümkün kılar. Örneğin, golf topu markerleri, bir şirketin logosunu, spor havluları veya beyzbol şapkaları gibi, golf alan müşterilerin önünde tutmanın mükemmel bir yoludur. Aynı zamanda, bu tür promosyon ürünleri aynı zamanda şirkete ücretsiz reklam sağlar, diğerleri logo, işaretler, havlular ve kapaklar üzerindeki isimleri görür.

Diğer ve çoğu zaman daha pahalı olan promosyon ürünleri, ticari fuarlarda ve kongrelerde ödüller olarak kullanılır. Bunlar dizüstü bilgisayar çantaları, hafif ceketler, tişörtü ve portföy çantaları gibi eşyaları içerebilir. Daha yüksek sonuç veren eşantiyonlar, bir fuar veya kongrede düzenlenen bir çizimdeki ödüller için veya mevcut müşterilere ürün veya hizmetlerin satışını amaçlayan bir çekiliş promosyonunda ikincil ödüller için mükemmeldir. Promosyon silikon bileklik, minimum maliyetle farklı renklerde ilgi görüyor.