15 Sonuç Gösteriliyor

Çantalı Ajanda

Promosyon Çantalı Ajanda

Promosyon çantalı ajanda her yıl sonu döneminde farklı ve kaliteli ürün arayışında olan müşterilerin severek satın aldıkları ve müşterilerine yolladıkları ürünlerden biridir. Ajanda ürününün çanta içerisinde olması ve bu sayede kartvizitlik, hesap makinesi, kredi kartlık gibi opsiyonel bölümlerin yer alıyor olması ürüne ayrı bir işlevsellik kazandırmaktadır.

Bu ürün grubu içerisinde hem çanta hem ajanda üzerine sıcak baskı ve renkli baskı teknikleri kullanılarak logo baskısı yapılabilmekte bu sayede markanın göz önünde olmasına imkan sağlanmaktadır.

Promosyon firmaları arasında lider konumda olan firmamız promosyon çantalı ajanda modellerinde teslime hazır ürünler ve sizden gelecek taleplere göre imal edilecek ajandalar olmak üzere farklı seçenekler sunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik en doğru ürünü sizin için planlayacağımız en iyi fiyat avantajı ile elde edebileceksiniz.

Promosyon çantalı ajanda modellerimiz yenilendi. Yeni ürün seçenekleri ve kampanyalı fiyatlar ile sizlerleyiz. Şirketler adlarını duyurmak için çeşitli reklam çalışmalarında bulunur. En uygun ve cazibeli reklam çalışmalarından biri de promosyon ürün dağıtımıdır. Bu bakımdan hem şirketler hem de çeşitli dernekler hedef müşteri kitlesini belirleyerek promosyon ürün dağıtımında bulunur. Ürün dağıtımlarının ardından ise hedeflenen; daha çok kişiye seslenmek ve bir marka yaratmak olarak nitelendirilir.

Promosyon Çantalı Ajanda Modelleri

Çantalı ajanda modellerimiz geçmeli ve mekanizmalı olmak üzere iki ana katagoride satışa sunulmaktadır. Dilerseniz ürün içerisine farklı ihtiyaçlara hitap edecek kartlık ve notluk alanları da eklenebilmektedir. Bu sayede tam olarak hedef kitlenize uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz. Ajanda imalat sürecinde kullanmış olduğumuz son sistem baskı ve logo uygulamaları sayesinde maksimum performans ve kalite sizlerle buluşmaktadır.

Promosyon ürün dağıtımında şirketler birtakım özelliklere dikkat edilmelidir. Promosyon ürünleri genellikle şirketlerin firma kimliğini ortaya koyar. Bu bakımdan şirketler;
• Seçilen ürünlerin kaliteli olmasına dikkat etmelidir.
• Günlük olarak herkesin kullanabileceği ürünler tercih edilmelidir.
• Ürün seçimlerinde firmanın logosu için baskı kalitesinin de önemi büyüktür.
• Şirketlerin bilindik ve sektörde ismini duyurmuş olan baskı firmaları ile çalışması önemlidir.
• Çalışama alanınıza ve kurumsal yapınıza uygun bir promosyon ürün seçmelisiniz.
• Cazibeli ve akılda kalıcı ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Yenilen promosyon kataloğumuza internet sitemizden erişebilir ve promosyon çantalı ajanda modellerimiz için bizi arayabilirsiniz.