50 Sonuçtan 1–36 Arası Gösteriliyor

Ajanda

Promosyon Ajanda modellerimiz yenilendi.Kendinizi ve şirketinizi tanıtabileceğiniz promosyon ürünler sayesinde kısa süre içerisinde hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Markanın tanınmasına etki eden promosyon ürünler aynı zamanda reklam yapmanızı da sağlar. Promosyon ürün seçimlerinde kaliteden ödün vermemeniz gerekir. Bu ürünler aynı zamanda da şirketinizi temsil eder. Ürünlerin üzerine firma bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Firma bilgileri dışında ise sloganınızı yazarak kitlelere seslenmeniz mümkün.

Promosyon Ajanda Nasıl Seçilmeli ?

Ürünlerin kaliteli olması oldukça önemlidir. Promosyon ajanda ürün seçimlerinde bu nedenle kaliteli ve uzun süre kullanıma uygun olanları tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra;
• Şirket sahipleri promosyon ürün seçimlerinde bulunurken firma bilgilerini eksiksiz bir şekilde vermelidir. Firma bilgileri arasında adres, telefon numarası ve varsa şirketinize ait bir slogan olmalıdır.
• Akılda kalıcı ve etkileyici ürün seçimlerinde bulunmanız da ayrıca önemlidir. Bu bakımdan tercihinizi teknolojik ürünlerden yana kullanabilirsiniz.
• Etüt merkezlerinde, dershanelerde ya da diğer eğitim kurumlarında promosyon ürün olarak kalem, promosyon ajanda, defter, çanta ya da kalemlik seçilebilir. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan ürün seçimi her zaman için daha etkili olacaktır.