Promosyon Ürünleri İnceleme

Promosyon Ürün Fiyatları

promosyon-ajanda

Promosyon ürünlerin imal edilmesiyle birlikte artık firmaların kendilerini tanıtabilmeleri ve kitlelere ulaşabilmeleri çok daha düşük maliyetlerle dahi mümkün oluyor. Okullarda, iş yerlerinde ve evlerde bulundurulabiliyor olmaları nedeniyle promosyon kalem en çok üretilen ürünlerin başında geliyor. Maliyetinin normalde bir kalem için belirlenen tutarı, yüzlerce ve binlerce üretimde düşüş gösteriyor.

Promosyon ürünlerin fiyatları belirlenirken baskısız düz hallerinde farklı, baskılı olduklarında farklı seviyelerde tutuluyor. Kalemlerin, defterlerin, ajandaların ve özellikle her yaş grubundan insanın kullanacağı ürünlerin reklam değeri çok yüksektir. Maliyeti düşük olsa dahi, fazla sayıda reklam yapmak ve maliyeti yükseltmek yerine promosyon ürünlerin tercih edilmesi çok daha avantajlı sonuçlarla karşılaşılmasını sağlıyor.

Promosyon Kalem Çeşitleri

promosyon metal kalemPromosyon ürünlerin belirlenmesiyle ilgili süreçte karton, plastik malzeme kullanılması özellikle maliyetin düşürülmesini sağlıyor. Klasik tükenmez kalem formunun oluşturulabilmesi ve firmaların isteklerine uygun şekilde baskı yapılacak bir kalem hazırlanması mümkündür. Promosyon ajanda ürünlerinin maliyetlerinden daha düşük bir maliyete sahip olan kalemler için başvuruların sayı, ürün ve baskı sembolü belirlenerek yapılması mümkün oluyor.

Promosyon Ajanda Çeşitleri

Promosyon ürünlerin çeşitlerindeki artış, kullanıma uygun olma durumları, her zaman için değerlendirilebiliyor olmaları da dikkat çekmelerine neden oluyor. Özellikle promosyon tarihsiz ajanda sayısındaki artışla birlikte insanların kendi belirleyebilecekleri tarihlerde planlarını ve programlarını yapmaları sağlanıyor. Hiçbir ücret ödenmeden temin edilebilen ürünlerin evlere ve iş yerlerine ulaştırılabiliyor olması sayesinde özellikle ürünlerin önemi de her geçen gün artış gösteriyor. Promosyon ürünlerin fiyatları 10 adet, 100 adet, 1000 adet ve 10.000 adet belirlendiğinde çok farklı seviyelerde oluyor.

Okullar tarafından belirlenen promosyon ürün miktarlarıyla şirketler tarafından belirlenenler de yüzlerce kart farklı olabiliyor. Bu durum ulaşılan kitlenin büyüklüğünü ve reklamın yapıldığı taktirde elde edilecek olan geri dönüşü de doğrudan etkiliyor. Ücret talep edilmiyor olması, bir ürünün ulaştığı kitle için önemini olumsuz yönde etkilemeyecektir. En az 2-3 kere görülecek olan bir ürün de pek çok reklama kıyasla çok daha avantajlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede şirketin o bireye olan katkısı ve hizmeti daha önceden tecrübe edinilmiş olması sayesine olumlu bir görüş yaygın hale gelecektir.

Bir cevap yazın