Hakkımızda

Reklam ve Tanıtım Amaçlı Ürünler Nasıl Seçilmelidir ?

Promosyon şirketlerin  kendilerini tanıtması, müşterilere hitap etmesi, mevcut müşterilere ve çalışanlara jest yapılması gibi çeşitli nedenler ile dağıtılan ürünlerdir. Reklam ürün seçimlerinde dikkatli davranılması gerekir. Şirket kimliğinizi ön plana çıkaracak ürün seçimlerinde bulunmanız halinde hem adınızı geniş kitlelere duyurabilir hem de daha çok kişiye hitap edebilirsiniz.

Reklam çalışması olarak da kullanılan tanıtım ürünleri çeşitli derneklerin, kurumsal firmaların, partilerin ve kuruluşların daha çok müşteri kazanmak, müşteri portföyünü yükseltmek gibi amaçlarla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Şirketler bu ürünleri;

Ürün Kalitesi Nasıl Olmalıdır ?

promosyonÜrününüzün seçiminde en önemli olan şey kurumsal kimliğe uygun olmasının dışında belirli bir kaliteye de sahip olmasıdır. Ürünlerin kaliteli olması müşteri memnuniyeti açısından da önemlidir. Bu bakımdan uzun süre kullanıma uygun, kolaylıkla bozulmayan, baskı ve logosunun da dikkat çekici olması gerekir.

 

Tanıtım Amaçlı Olarak Kullanılan Ürünler

Ürün seçimlerinde oldukça dikkatli olunması gerekir.  Seçim yaparken şirketler çalışma alanlarına uygun ve günlük olarak herkesin kullanabileceği tarzda bir ürün tercih etmelidir.

 

Dikkat edilmesi gerekenler;

Ürün seçiminde bulunmadan önce ürün araştırmasında bulunmanız gerekir. Şirket kimliğini yansıtacak en uygun seçimlerinizin ardından firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. En yeni ürünler en uygun fiyatlar ve size özel baskı çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Promosyonbank Ekibi