Promosyon

Promosyon Kauçuk Bardak Altlığı

lazy

Masaların temiz kalması, bardakların altından damlayan sıvıların dağılmasının engellenmesi, bardakların kaymamasının sağlanması için özel altlıklar tercih ediliyor. Üretimleri tamamen isteklere bağlı olarak değişebildiği için, yapılacak olan başvurular da direkt olarak kauçuk bardak altlığını ve silikon bardak altlığını logo basım süreci ve üretimde etkiliyor. Kauçuk malzemeye sahip olan altlıklar için sipariş verirken hangi logoyu bastırmak istediğinizi belirtmeniz halinde, istediğiniz basım işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleşir.

Boya akması veya malzemenin farklı bölgelerinde deformasyonların oluşması gibi bir durum söz konusu değildir. Logosu belirlenirken tamamen müşterilerin isteklerine uygun şekilde hizmet verildiği için, müşterilerin talep ettikleri miktarda ve logolarda baskı yapılıyor. Altlığın hangi renk olacağı veya kaç renk kullanılacağı gibi durumlar fark etmeksizin, ücretler adede bağlı olarak değişecektir.

Promosyon Kauçuk Bardak Altlığı Çeşitleri

Promosyon silikon kauçuk bardakaltlığı ile yapılan özel çalışmalar sayesinde her türlü logonun baskısının yapılması mümkün oluyor. Ürünlerin üretim süreciyle ilgili detaylı bilgiyi satış danışmanıyla görüşerek alabilir, ıslanma veya farklı bir durumda nasıl bir sonuçla karşılaşılacağını öğrenebilirsiniz. Türkiye’de özellikle reklam ve tanıtım için çok sık kullanılan ürünler arasında yer alması da bu ürünün çoğu firma tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

Promosyon Kauçuk Bardak Altlığı

Baskıların tümünde ürünlerin her biri için direkt olarak özellikle hızlı bir şekilde sonuç alınabilecek malzemeler kullanılıyor. Baskı bölümlerinin renklerinde kayma olması veya direkt olarak o kısımların özelliklerini kaybetmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Her zaman için lokantalarda, kahve dükkanlarında ve pastanelerde yüzlerce, binlerce adet sipariş edilen ürünler arasında yer almıştır.

Siparişlerinizi verirken o an itibariyle daha önce sipariş verilmiş logoları seçebileceğiniz gibi, kendi belirlediğiniz logoyu belirterek de bir sipariş oluşturma olanağına sahip olacaksınız. Starbucks gibi ünlü kahve markalarının da aralarında bulunduğu çok sayıda şirket tarafından her yıl yüksek miktarda kahve bardağı altlığı ve özel promosyon ürünleri sipariş edilmeye devam ediliyor.

Promosyon Kauçuk Bardak Altlığı Özellikleri

Promosyon ürünlerden bir tanesi olan bu bardak altlıkları hem şık durmaları hem de bardakların kaymalarını engelleyecek şekilde büyük boylar için de uygun olmaları nedeniyle yoğun ilgi görüyorlar. Müşterilerin isteklerine uygun şekilde verilen hizmetlere uygun, her bir müşterinin ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir ürün türüyle hizmet veriliyor. Promosyon bardakların tabanlarının genişlikleri fark etmeksizin, kauçuk bardak altlıkları her biri için uygun, bardak kaldırıldığında son derece güzel bir görüntü oluşacak şekilde üretilmiştir. Promosyon kauçuk bardak altlığı için sipariş vermek istediğiniz taktirde öncelikle kaç adet vereceğinizi, hangi logoyu bastıracağınızı ve ürünün özel bir detayının olmasını isteyip istemediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın