Promosyon Ürünleri İnceleme

Ajanda İmalatı ve 2022 Ajanda Fiyatları

lazy

Promosyon ajanda modelleri yıl sonu promosyon çalışmalar esnasında en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Bir çok model ve renk seçeneğini bünyesinde barındıran ürünümüzü suni deri, termo deri, cilt bezi ve sıvama sert kapaklı ajandalardır. Günlük ve haftalık olan modellerde özel imalat imkanımız sayesinde içerisine logo ve firma bilgileri de eklenebilmektedir.

Pazarlama çalışmalarında ve özellikle mevcut müşteri kitlesine yollanan bu ürünler tüm yıl boyunca kullanıldığı için dikkatli ve özenli seçilmelidir. Dağıtım zamanının iyi planlanması ve ürünün yanında takvim, kalem ya da diğer promosyon ürünleri ile tamamlayıcılık olması da söz konusudur. Bu sayede müşterileriniz tarafından bilinen ve sevilen bir marka olma yolunda büyük bir adım atmış olacaksınız.

Promosyon Ajanda Modelleri

Spiralli ajanda modelleri de fazlaca tercih edilen ürünlerdendir. Kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra aynı zamanda üretim aşamasında yapılan ilaveler ürünü tamamen firma konseptiniz ile uyumlu bir hale getirmektedir. Çalışmalarınıza ve iş hayatınıza renk verecek ürünler aynı zamanda birer ihtiyaç malzemesi olması özelliği ile de kabul görmektedir. Bu sayede tüm yıl boyunca logo ve firma bilgileriniz kullanıcılar tarafından ulaşılabilir olacaktır. Ajanda içerisine eklenen ekstra bilgi sayfaları aynı zamanda not alma sayfaları ile birlikte oluşturulmaktadır. Promosyon ajanda, bir klasik olmasının yanı sıra ekonomik ve kalıcı bir ürün olma özelliğine sahiptir. Kapak üzerine yapılan sıcak baskı ve serigraf baskı sayesinde firmanız ile uyumlu bir hale gelecektir. İletişim bilgilerinizin yer alması da aynı zamanda kolay erişilebilen bir işletme olmanıza vesile olacaktır.

promosyon ajanda

Promosyon Ajanda Üreticileri

Her iş yerinin amacı bilinen ve kabul gören bir işletme olmak ise ajanda size bu konuda istemiş olduğunuz ilgi ve etkiyi kolaylıkla sunacak diyebiliriz. Böylelikle ayırmış olduğunuz bütçe ile en iyi reklam çalışmasını yapmış ta olacaksınız.

Kişisel kullanımın yanı sıra aynı zamanda profesyonel kullanıma yönelik olarak içerisinde hesap makinası ve özel finansal bölümlerin de ye aldığı ürünlerimiz de bulunmaktadır. Özel kapak ve iç tasarımları sayesinde üst düzey kullanıcılara hitap eden modellerimiz yöneticilerin gün içerisinde tüm not alma ve planlama oluşturma ihtiyaçları için güzel bir çözüm sunacaktır.

Ürün alternatiflerimiz internet sitemiz www.promosyonbank.com da beğeninize sunulmaktadır. Gerek canlı ürün numunesi yada detaylı teknik özellikler konusunda müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz. Çalışma alanlarında heyecan yaratacak bu ürün grupları hakkında en doğru ve kalıcı çözümlere ekonomik anlamda en iyi şartlarda ulaşmak için bizi seçmenizi öneririz.

Bir cevap yazın