Promosyon Ürünleri İnceleme

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz ?

promosyon-ürün-önerileri

İnternet sitemizde yer alan her ürünün bir kod numarası bulunmaktadır. Firmanız için beğendiğiniz ürünlerin kod numaralarını firma logonuzu ve ihtiyacınız olan adet miktarını bize bildirmeniz fiyat teklifinizi hazırlayabilmemiz için yeterli olacaktır. Her firmanın sahip olduğu logo çalışmasının renk sayısı ve formu farklı olduğundan dolayı seçilen malzemenin baskı fiyatı da firmaya göre değişlenlik göstermektedir. Bu sebeple fiyatlarımıza baskı fiyatı dahil edilmemiştir. Firmamız bünyesinde lazer baskı, uv baskı, tampon baskı ve deri yada sunu deri kaplı defter ve diğer modeller için sıcak baskı imkanı bulunmaktadır.

Ürünlerinizin firma konseptinize en uygun baskı tekniği ve size özel uygulanacak olan fiyatlandırmalar ile ilgili müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz. Çalışmalarınızdan maksimum verim elde edebilmek için hedef kitleniz, doğru zamanlama ve planlama size büyük fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda son zamanlarde yeni çıkan farklı özellikler taşıyan alternatif çözümler hakkında da size destek sağlayabiliriz. Reklam çalışmalarınızı hızlandırmak ve yeni hedeflere ulaşmak amacında iseniz bilinçi ve kaliteli malzemelerden olaşan bir çalışma size büyük fayda sağlayacaktır.

Kullanılan Baskı Teknikleri

En önemli konu ise ucuz ve kalitesiz promosyon ürünleri yalnızca nasıl olsa eşantiyon olarak dağıtıyoruz mantığı ile rastgele seçilmesidir. Böyle bir durumda verilen herşey kısa zamanda kullanılmaz hale gelir ve size bir geri dönüş sağlamayacaktır. Bu tamamen bizim için zaman ve paranın boşa harcanması anlamına gelmektedir. Ucuz birşeyler yaptırma mantığı yerine az sayıda ama kaliteli seçimler yapmanız sizin hedef kitlenizin gözünde hem marka değerinizi ve aynı zamanda kalıcı olmanısı sağlayacaktır.

Pazarlama ve reklam konusunda uzun yıllardır sahip olduğumuz deneyim ve aynı zamanda her sektör ile çalışmış olmamızdan ötürü sizlerin reklam çalışmalarınızda en doğru kararı almanız ve çalışma sonunda güzel geri dönüşleri ticari bağlantılara çevirebilmeniz amacı ile her zaman yanınızdayız. Bu sayede mevcut müşteri portföyünüzün yanı sıra aynı zamanda yeni belirlenen olası hedeflere de çok kısa zamanda isminizi ve markanızı duyurabilme şansına sahip olacaksınız.

Zamanlama Seçimi Nasıl Olmalıdır

İnternet sitemizde birinci sınıf ve orjina ürünler beğeninize sunulmaktadır. Fuar, yılbaşı, ürün lansmanı ve diğer tüm kurumsal ihtiyaçlarınızda hediyelik anlamda işinizi kolaylaştıracak ve müşterilerinizin beğeni ve ilgisini kazanacak bir çok alternatif model bulma şansına sahipsiniz. Uygulanan profesyonel baskı teknikleri sayesinde firmanızın sahip olduğu kurumsal kimliğe en yakışan ve uygun fiyatlı ürünlerimiz hakkında geniş bilgi sahibi olmak için her zaman size yardımcı olmaya hazırız.

Yeni Ürün Seçenekleri

Sürekli güncellenen ve en yenilikçi firma olma özelliğini taşıyan firmamız teslimat konusunda da sizlere en hızlı çözümleri sunmaktadır. Her ürünü kendimize hazırlarmış gibi göstermiş olduğumuz hassasiyet sonucunda müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu dönüşler bizim en büyük ilham kaynağımızdır.

Firmanızın müşteri grubuna en uygun model seçimleri konusunda her zaman size yardıma hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Zamanlama ve tercih aşamasında gerek numune gerekse katalog konularında detaylı bilgi ve erişim için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın