Promosyon Ürünleri İnceleme

Fuar Stand Modelleri – Fuar Stand Tasarım ve Uygulama

lazy

Fuar Stand Modelleri Hangileridir?

Tercih edilecek model, katılacağınız organizasyonun yapısına, rakiplerin standlarına, sektörünüze, kurumsal kimliğinize uyum sağlamalıdır. Fuar stand modelleri birkaç türden oluşmaktadır.

Fuar stand modelleri için birkaç alternatifiniz bulunmaktadır. Temelde 3 tane model vardır:

 • Modüler fuar standları
 • Maxima fuar standları
 • Ahşap fuar standları

Her birinin kurulum ve malzeme özelliklerinde farklılıklar bulunur. Firmanızın markasına ve bütçesine uygun, fonksiyonel bir model seçilebilir. Fuar stand hizmetleri sunan şirketimiz size bu konuda yeterli desteği sağlayacaktır. Müşteri ihtiyaçları öncelikli olarak değerlendirilir ve buna uygun olarak çalışmalara başlanır.

Fuar standı, hizmetlerinde en çok hazırlanan stand türü modüler fuar standıdır. Özellikle de yurtiçi fuarlarda birçok firma bu standı kullanmayı tercih etmektedir. Bu standın hazırlanması ve kurulması diğer stand modellerine göre daha hızlıdır. Kolayca oluşturulur ve çok pratik biçimde kurulup sökülebilir.

Kurulum hızı yüksektir; bu nedenle özellikle son anda katılmaya karar verilen fuarlar için ideal bir stand türüdür. Ekonomik fiyatlıdır; bütçesi kısıtlı firmalar sıklıkla bu standı kullanırlar.

Ahşap fuar standı şık ve kaliteli bir görünüm yaratır. Genellikle kurulumları çok hızlı gerçekleşmez. Sökülmeleri de usta ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilirse tekrar kullanma ihtimali olabilir. Mdflam, sunta ve suntalom malzemeleri ile yapılmaktadır.

Sunta standlarda boya gerekmez. Firmanızı bu stand modeli ile iyi biçimde temsil edebilirsiniz.

Fuar stand modelleri arasında en çarpıcı ve kaliteli görünüme sahip olanı Maxima’dır. Maxima standlarda modern çizgiler dikkat çekmektedir. Cam, tül, pleksi ve ahşap malzemeler de kullanılabilir. Bu standlar lego gibi kurulup, sökülebilmektedir. Maxima standlarını uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Ayrıca hızlı biçimde kurulabildiği için zamandan da tasarruf sağlanmaktadır.

Maxima standlar birden fazla fuarda kullanılabilecek olan stand modellerindendir. Bu nedenle de birçok müşterimiz tarafından tercih edilirler. En iyi stand çözümleri için firmamız size üst düzey kalitede hizmet desteği verir.

Fuar standı için firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sağlıyor! Yurt dışında veya yurt içinde katılacağınız fuarlarda firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi biçimde tanıtmak istiyorsanız stand kiralama işini şirketimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bir fuar standı, organizasyonda sizin için ayrılan yerden daha fazlasıdır! Markanızı temsil eder; hedef kitlenizi etkileyecek mesajlar verir.

Fuar Standı Nasıl Hazırlanır?

Fuar stand organizasyon için genel itibariyle şu unsurlar değerlendirilmeye alınmaktadır:

 • Firmanın sektörü, hedef kitlesinin beğenileri vb.
 • Müşterinin ihtiyaç ve beğenileri
 • Fuar standının hangi modelde hazırlanacağı
 • Özel tasarım mı olacağı
 • Standın ebatları ve boyutları
 • Rakiplerin standları
 • Tasarım ekibince standın tasarımının yapılması
 • Kurulumu-montajı
 • Kiralama işlemleri

Genel olarak süreç bu şekilde işlemektedir. Firma isterse standı kiralamayıp satın alma işlemi yapmayı tercih edebilir. Kurulum aşaması hızlıca tamamlanır ve stand zamanında müşterilerimize teslim edilir.

Fuar standı hazır olarak kiralanabildiği gibi özel tasarım da yapılmaktadır. Özel tasarım ekonomik olarak daha maliyetlidir ve tabiki süreç biraz daha uzar. Buna rağmen çalışmalara değecek sonuçlar ile karşılaşırsınız. Özel tasarım olarak hazırlanan standlar size, firmanıza ve müşterilerinize özeldir.

Fuar standlarının kurulumlarını da firmamız gerçekleştirmektedir. İşlerimizi vaktinde teslim etmeye büyük önem vermekteyiz. Fuar standlarının modelleri, ebatları vb. etkenler süreyi değiştirebilmektedirler.

Fuar standlarında en rahat ve hızlı kurulum modüler fuar standlarında gerçekleşir. Bunlar çok yaygındır ve genelde yurt içi fuarlarda tercih edilirler. Hem kurulumları çok hızlıdır hem de fiyatları diğer modellere göre ekonomiktir.

Bununla beraber ahşap standlarda kurulum süresi uzar; yine de ortaya şık ve estetik bir stand görünümü çıkmaktadır. Maxima standların da kurulumları genel olarak hızlıca gerçekleşmektedir.

Fuar stand organizasyonları için firmamız size son derece ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Fuar standlarında işinin ehli olan ekibimiz, firmanıza artı bir değer katmaktadır. Sizi ve markanızı en iyi biçimde yansıtan standlar için sürekli olarak daha iyisini başarmayı hedefliyoruz.

Fuar standlarımızı incelemek, bize danışmak ve standlarımızı kiralamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fuar stand profilleri bir standın kalitesini ortaya koyan özelliklerdendir. Fuar standınızın ürünlerinizi ortaya çıkarması, dikkatleri çekmesi, akılda kalıcı olması ile ürünlerinizin reklamını daha iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Markanızın potansiyel müşteri sayısını arttırarak ürün satışınızı da arttırabilirsiniz.

Fuar Standı Özellikleri Nelerdir?

Fuar standı markaların yansıması olarak insanlar tarafından algılanır. Bu yüzden fuar standınızın özenli olması bireylerin dikkatini çekecektir. Özgün, şık, kaliteli ve farklı standlar kurumunuzu daha iyi yansıtacak ve ürünleriniz daha çok kişiye ulaşacaktır.

Özel tasarım standlar fuar ortamında diğer stantlardan ayrışarak farklılığını ortaya koyacaktır. Ahşap fuar standı ise kaliteli bir görüntü oluşturacaktır. Fuar stand profilleri kaliteli malzemeler ile yapılarak estetik bir görüntünün ortaya çıkması sağlanacaktır.

Özel tasarım ahşap fuar standı en büyük firmaların kullandığı kalitesinden ve şıklığından ödün vermeyen firmaların sıklıkla tercih ettikleri bir stant çeşididir. Ahşap fuar standı firmaların isteğine uygun bir şekilde en kaliteli malzemeler ile tasarlanmaktadırlar. Stant demir bir iskeletin üzerine inşa edilerek ışıklandırma ve dijital baskılar ile kusursuz bir görünüme ulaşıyor.

Ahşap fuar standı firmaların taleplerine uygun olarak özel tasarlanmaktadır. Özel tasarım olmasının yanında kullanılan malzemenin kalitesi ile de en çok tercih edilen stantlardandır. Size özel göz alıcı fuar standı ile firmanızın ürünlerini en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın