menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
Alt Menü 2

Promosyon Ürünleri

Promosyon, artık iş hayatında herkesin vazgeçilmesi. Bu renkli ve kurumsal kimliklere özgü ürünler sayesinde artık iş hayatında yeni projelerde çok daha farklı ve beğenilen taraf olacaksınız.Promosyon, sayesinde daha çok hatırlanan ve sürekli göz önünde olan bir markanız olacak. Promosyon, size yeni müşteriler ile çok daha rahat iletişim kurmanızı sağlayacak. Promosyon, size yeni iş kapıları ve yeni hedef kitlelerinize ulaşmanızda kolaylık sağlayacak. Promosyon, firmanızın daha güçlü ve daha güvenilir olmasına destek olacak. Promosyon, iş hayatınızın vazgeçilmesi olmaya şimdiden aday. Promosyon, ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. Promosyon defter, modellerimiz yenilendi. Yeni model seçeneklerimiz sizlerle.

»

promosyon ajanda

Spiralli Ajanda 

Spirilli ajandalar kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Kolay kullanıma sahip olan bu ajandalar notlarınızda size büyük bir yardımcı olacaktır. Geniş bir renk yelpazesi olan bu ajandalar içerisinde takvim bulundurmaktadır. Teknik Bilgiler: 1 Ajanda 21 Forma (1 Forma 8 Yaprak 16 Sayfa). Toplam 168 Yaprak 336 Sayfadır.

Firma olarak daha güçlü bir pazarlama ağına sahip olmak istiyorsanız promosyon çalışmalarından kesinlikle yararlanmalısınız. Promosyon çalışmalarında insanların ihtiyaçlarına hitap edilir ve aynı zamanda firmaların tanıtımlarının da yapılması sağlanılır. Ürünler ayrıca firmalara farklı avantajlarda sağlarlar. Bunların başında maddi olarak sahip olunacak bu ürünlerin bütçe dostu olmasıdır. Promosyon ürünlere uygun bütçeler ile sahip olacağınız için sürekli olarak bu tanıtımlardan yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Promosyon ajanda, ürünleri yararlanabileceğiniz seçeneklerden biridir. Yılın her ayında insanlara hediye edebileceğiniz bir üründür. Ayrıca kendi personelinizin de kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok kişi kullanırsa firmanızı tanıyan kişilerin sayısı o kadar çok artacaktır. Bu da sizlere yeni müşteri sağlamak için oldukça önemlidir. Promosyon ajanda ürünleri genel olarak sene başlarında çokça dağıtılır. Promosyon çalışmalarında en sık tercih edilen ürünlerin başındadır. Ajandalar sayesine firmalar kendi tanıtımlarını çok rahat bir şekilde yapabilmektedir. Sahip olunan ajandalar müşterilere hediye edilebileceği gibi yıl başlarında sektörde çalıştıkları diğer şirketlere de hediye edebilirler. Bu sayede iş ilişkilerinin de daha sıkı olması sağlanabilmektedir. Tanıtım için promosyon ajanda ürünlerine ek olarak kalem veya not defteri gibi ürünlerde eklenebilmektedir. Özellikle ajandalar kalem ile birlikte hediye olarak verildiğinde oldukça şık bir hediye haline gelmektedir. Çoğu firma bu kombinasyonu tercih ederek daha güçlü bir tanıtım yapmaktadır. Böylelikle iki ihtiyacı birden karşılamış olursunuz.

Tanıtımlarınızda kullanacağınız promosyon ajanda ürünlerine baskı işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ajandaların kapaklarına şirketinizin logosu veya ismi baskı yapılabilmektedir. Baskı bu çalışmalarda oldukça önemlidir. Çünkü ürünün sizi tanıtması için baskıların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Baskı işlemlerinde ise işçilik ve cihazlar çok önemlidir. Yapılacak olan baskıların ürüne zarar vermemesi ve şık görünmesi oldukça önemlidir ve gereklidir. Bu ölçü sağlandığında ajandalar oldukça kaliteli olmaktadır. Yapılan bu çalışmaların yanı sıra ajandaların iç sayfalarına ayrıca tanıtım amaçlı sayfalar yerleştirilebilmektedir. Firmanın faaliyetlerini anlatan ve reklam amacı güden sayfalar sayesinde ajandayı kullanan kişiler fisin faaliyetleriniz hakkında bilgi sahibi olacaktır. Bu çalışmalar sayesinde firmanızın prestijini artırarak daha çok müşteriye ulaşmayı sağlayabilirsiniz.

Kaydet

Kaydet

mrn5420 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5420 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Suni Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5290 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5290 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Thermo Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5402 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5402 Promosyon Spiralli Ajanda

Lüks Thermo Deri Spiralli Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5396 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5396 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Düz Thermo Deri Haftalık Ajanda
Stok Durumu
mrn5401 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5401 Promosyon Spiralli Ajanda

Lüks Thermo Deri Metal Kalem Tutacaklı Spiralli Ajanda 17x24
Stok Durumu
mrn5627 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5627 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Suni Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5770 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5770 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Suni Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5399 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5399 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Thermo Deri Haftalık Ajanda - 20x28
Stok Durumu
mrn5677 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5677 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Thermo Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5230 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5230 Promosyon Spiralli Ajanda

Spiralli Düz Thermo Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5308 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5308 Promosyon Spiralli Ajanda

Sarı Zeminli Salpa Deri Thermo Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5310 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5310 Promosyon Spiralli Ajanda

Sarı Zeminli Gizli Spiralli Thermo Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5605 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5605 Promosyon Spiralli Ajanda

Gizli Spiralli Thermo Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
mrn5232 Promosyon Spiralli Ajanda

mrn5232 Promosyon Spiralli Ajanda

Gizli Spiralli Düz Thermo Deri Ajanda - 17x24
Stok Durumu
 
 
PROMOSYON BANK | Promosyon Ürünleri | İstanbul Türkiye
Banka Seçenekleri

Promosyon Nedir ?

Promosyon, insanların kullanabileceği ürünler üzerinden yapılan tanıtım çalışmalarıdır. Yapılan bu tanıtım çalışmalarından hem özel sektörde faaliyet gösterenler hem de kamuda faaliyet gösteren kurumlar çokça promosyon ürünlerinden yararlanmaktadır. Promosyon, çalışmalarından güdülen amaç insanlarla birebir iletişim kurmak ve verilen hediye ürünler sayesinde insanların kuruma olan ilgilerini artırmaktır. Bu nedenle firmalar ve kurumlar promosyon, ürünler üzerinden yapılan çalışmaları sıklıkla gerçekleştirmektedir. Promosyon, ürünleri olarak sıklıkla promosyon kalem, ajanda, power bank, defter, usb bellek, anahtarlık, gibi ürünler kullanılabilmektedir. Her türlü ürünün bulunduğu bu sektörden sizlerde yararlanarak daha kaliteli tanıtım çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken ürününüzü seçmek ve baskı işlemleri ile gerekli gereksinimlerin karşılanmasını sağlamak. Promosyon, iş hayatınızda size büyük fayda sağlayacak ve hızla yükselişinize vesile olacaktir. Promosyon, size yeni müşterileriniz ile daha rahat iletişim imkanı sağlar. Promosyon bank promosyon, olarak sizlere en iyi ve yeni ürünleri en uygun fiyat ile sunmaktayız. Çalışma hayatınıza renk katacak bu yeni ve uygun fiyatlı promosyon seçenekleri sitemizde sizlerin beğenisini bekliyor. Promosyon ürünleri eskiden yıl sonu dönemlerinde kullanılmakta olan ürünlerdi. Günümüzde ayna, bloknot, çakı ,termos, termos bardak, kartvizitlik gibi ürünler yıl içerisinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Yılın her döneminde ise promosyon kalem, promosyon plastik kalem, promosyon metal kalem, tablet kalemi, pda kalemi, çakmak, duvar saati, kalem seti ürünleri bol miktarda iş yerleri tarafından tüketilmektedir. Sektörün vazgeçilmezi olarak sayılan promosyon ajanda, organizer, çantalı ajanda, spiralli ajanda, geri dönüşümlü defter, bloknot, not defteri, ürünlerinin yanı sıra takvim, gemici takvimi, üçgen takvim gibi promoston ajanda imalatı ve takvim imalatı şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz metal anahtarlık, plastik anahtarlık, kauçuk anahtarlık, suni deri anahtarlık, gibi ürün çeşitleri hakkında internet sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Eşantiyon grubu ürünlerimiz ve promosyon ürünleri ile ilgili geniş bilgi için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Powerbank

Son zamanların en çok satılan ve kullanılan sihirli promosyon ürünü promosyon powerbank, modellerimiz sizlerle. Tercih edeceğiniz ürünlerin etkili bir şekilde promosyon görevini yerine getirmesi için baskı işlemlerinden de yararlanılmalıdır. Baskı çalışmaları günümüzde son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde ürünlerin üzerine firmaların logoları veya isimleri baskı yapılabilmektedir. Baskı işlemleri bittiğinde ürün tamamen firmaya ait bir promosyon powerbank, olarak ortaya çıkacaktır. Lazer baskı gibi imkanlar sayesinde metal yüzeylere de istenilen tasarımlarda baskı işlemleri yapılabilmektedir. Kaliteli bir şekilde yapılan baskı işlemleri ürünlere herhangi bir zarar vermemekte ve orijinalliklerine herhangi bir olumsuzlukta bulunmamaktadır. Promosyon power bank, ürünlerinin bir diğer özelliği ise avantajlı fiyatlarıdır. Çok yüksek olmayan fiyatlar sayesinde bu ürünlere kolay bir şekilde bütçenizi zorlamadan sahip olabilir ve tanıtımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon Ürünleri Nedir ?

En çok kullanılan promosyon ürünleri arasında kalem, anahtarlık, powerbank, defter, ajanda, promosyon kalem, kartvizitlik, promosyon metal kalem, plastik kalem, promosyon çanta, usb bellek, baskılı kalem, eşantiyon olarak ta bilinmekte ve kullanılmaktadır. Yıl sonu kullanılan promosyon ürünlerinin başında da ajanda, spiralli ajanda, organizer, takvim, gemici takvimi, masa takvimi, promosyon ajanda modelleri gibi ürünler yer almaktadır. Promosyon ürünleri, uygulanan logo baskı imkanları sayesinde tamamen kurumsal bir hale dönüşmektedir. Promosyon usb bellek ve promosyon powerbank modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Promosyon kalem modelleri de logo baskı imkanı sayesinde çok satan ürünler arasındadır. Promosyon çalışmalarınız için güvenle kullanabileceğiniz defter ve ajanda imalatı, modellerimizde beğeninize sunulmaktadır. Defter imalatı ve ajanda imalatı çalışmalarınız içinde bizi arayabilirsiniz. 2018 promosyon ürünleri kataloğumuzdan geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. En ucuz promosyon ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Ajanda modelleri, bu sene yepyeni ürünlerle sizleri bekliyor. Tarihsiz ajanda kampanyalarımız için de bizi arayabilirsiniz.

Promosyon Kalem

Promosyon kalem, en çok kullanılan promosyon ürünlerinin başında gelir. Promosyon metal kalem, promosyon plastik kalem modelleriyıl içerisinde de sürekli kullanılır. Promosyon kalem, aynı zamanda üzerine uygulanan baskı sayesinde tamamen kurumsal bir hale dönüşmektedir. Promosyon kalem, firmanızın logo renklerinde de olabilir. Sadece yıl sonlarında değil yıl içerisinde de kullanabileceğiniz promosyon kalem modelleri birden fazla fiyat seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Promosyon kalem modellerimizden biri mutlaka sizin için.

Promosyon Ajanda ve Defter

Promosyon ajanda, yıl sonlarında kullanılan en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Promosyon ajanda, tüm sene boyunca kullanılan ve müşterilerinizin sürekli elinin altında olacak bir üründür. Promosyon ajanda, modellerimiz yeni ajanda seçenekleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Promosyon spiralli ajanda, tarihsiz ajanda, promsoyon organizer, cep ajandası gibi bir çok model seçeneği sizlere sunulmaktadır. Promosyon ajanda, aynı zamanda üzerine yapılacak logo baskı çalışmaları sayesinde kurumsal kimliğiniz ile çok uyumludur. Promosyon ajanda, aynı zamanda ekonomik ve her çalışan kişinin ihtiyacı olma özelliğini taşımaktadır. Promosyon ajanda, modellerimizden hazır olan modellerden seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda ajanda imalatı, hizmetimiz sayesinde kendi planlamış olduğunuz ajanda modelini de sizin için için üretebiliriz. Ajanda imalat, çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. Promosyon, işiniz için size her zaman en iyisini sunmaya devam ediyor.

Promosyonbank Promosyon Ürünleri İnceleyen: Mrn Reklam , . Promosyon ürünleri Promosyon Power Bank imalat ve satışı yapan firma sitesi. Derecelendirme: 5
e-ticaret neticaret eticaret